po terminietermin 2025-09-03 01:59
Przetarg nieograniczony PN/44L/07/2025 na dostawy produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania 91-103
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 548428-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-08-22
- Termin
- 2025-09-03 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneOdczynniki i środki kontrastoweRóżne produkty lecznicze
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.