Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice
Gmina Tomice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00648471
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00648471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-12 09:50
- Lokalizacja
- Tomice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1965c14a-ae18-4f4a-9f48-2cb709e8ad22
- Identyfikator
- 5511163935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648471 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wadowicka 51
1.5.2.) Miejscowość: Tomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: (33) 823 35 98
1.5.8.) Numer faksu: (33) 823 35 98
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tomice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tomice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tomice.logintrade.net/zapytania_email,175207,2f19a017babf8b0286279f85d4b0741e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1965c14a-ae18-4f4a-9f48-2cb709e8ad22
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051244/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493816
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.16.2024.PP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice”.
2. Zakres zamówienia obejmuje wymianę opraw nieenergooszczędnych na nowe oprawy poprzez dostawę wraz z usługa montażu opraw oświetlenia ulicznego LED, w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice”, w tym w szczególności:
2.1 Dostawę 500 szt. opraw oświetlenia ulicznego ze źródłami światła typu LED,
2.2 Demontaż 500 szt. istniejących nieenergooszczędnych opraw oświetlenia ulicznego ze źródłami światła typu sodowe lub rtęciowe wraz z niezbędnym osprzętem,
2.3 Montaż 500 szt. opraw oświetlenia ulicznego ze źródłami światła typu LED wraz z niezbędnym osprzętem;
2.4 Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia, w tym zakres dostaw i prac do wykonania oraz sposób i warunki ich realizacji określone zostały w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, dalej jako “SWZ”, Rozdziale III do SWZ pn. “Projektowane Postanowienia Umowy” oraz Rozdziale IV do SWZ pn. “Opis Przedmiotu Zamówienia” wraz z załącznikami.
4. Zadanie realizowane jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład, Programu Inwestycji Strategicznych, Edycja 9, Rozświetlamy Polskę i uzyskało wstępną promesę z Banku Gospodarstwa Krajowego, dotyczącą finansowania zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809955,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 809955,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OBI COMPLEX Rafał Zgoda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 633-195-01-70
7.3.3) Ulica: ul. Łąkowa 24b
7.3.4) Miejscowość: Żory
7.3.5) Kod pocztowy: 44-240
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 809955,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |