Remont kładek dla pieszych w Złotoryi - usuwanie skutków powodzi

GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00648574
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00648574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-12 10:13
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0e32ba9-2d00-4c32-8834-003b7be56a34
Identyfikator
6941566116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejPrzygotowanie terenu pod budowęNakładanie powłok antykorozyjnychInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF BRYŚZłotoryja, PL · lot 0
274 093,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648574 z dnia 2024-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kładek dla pieszych w Złotoryi - usuwanie skutków powodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Orląt Lwowskich 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/ 8779 100

1.5.8.) Numer faksu: 76/ 8783 120

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotoryja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kładek dla pieszych w Złotoryi - usuwanie skutków powodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0e32ba9-2d00-4c32-8834-003b7be56a34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Konieczność usunięcia skutków powodzi poprzez wyremontowanie uszkodzonych kładek dla pieszych do końca br. bez możliwości zachowania terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia, w związku z wyjątkową sytuacją, niewynikającą z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, powoduje zasadność udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Szybka naprawa kładek istotna jest w celu przywrócenia sposobu korzystania. Jest to ważny ciąg komunikacyjny, który zapewnia dzieciom bezpieczne dojście do szkoły. Przeprowadzenie remontu w trybie pilnym w trybie zamówienia z wolnej ręki pozwala na minimalizację ryzyka dalszych uszkodzeń kładki oraz zapewnia szybkie przywrócenie jej funkcjonalności.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIR.7013.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont dwóch kładek dla pieszych: nad Zalewem Złotoryjskim oraz przy ul. Sportowej w Złotoryi w związku z usuwaniem skutków powodzi. Prace remontowe dotyczące kładki Nad Zalewem będą obejmowały remont przyczółków (montaż zbrojenia, deskowanie ścian, betonowanie, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych), remont ław łożyskowych (montaż zbrojenia, betonowanie), regulację łożysk ruchomych, montaż przęseł, montaż drewnianych belek podchodnikowych, ułożenie pomostu z drewna na belkach stalowych, montaż poręczy mostowych oraz zabezpieczenie antykorozyjne. Prace dotyczące kładki przy ul. Sportowej będą obejmowały deskowanie konstrukcji ścian, stemplowanie, montaż zbrojenia, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych w ramach remontu przyczółków i filaru środkowego, a także malowanie konstrukcji, montaż poręczy mostowych, ułożenie chodnika z krat pomostowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274093,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274093,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274093,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOPROJEKT Krzysztof Bryś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6940009721

7.3.3) Ulica: Leszczyńska

7.3.4) Miejscowość: Złotoryja

7.3.5) Kod pocztowy: 59-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274093,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane