Remont drogi gminnej 101115K (ul. Leśnej) w km od 00+300,65 do km 00+540,65 w miejscowości Psary, Gmina Trzebinia.
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00648754
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00648754/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-12 10:43
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a91a6eec-d8ea-4236-9c13-44c5405f17f8
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648754 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 101115K (ul. Leśnej) w km od 00+300,65 do km 00+540,65 w miejscowości Psary, Gmina Trzebinia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a91a6eec-d8ea-4236-9c13-44c5405f17f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 101115K (ul. Leśnej) w km od 00+300,65 do km 00+540,65 w miejscowości Psary, Gmina Trzebinia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a91a6eec-d8ea-4236-9c13-44c5405f17f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648754
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044123/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont drogi gminnej 101115K (ul. Leśnej) w km od 00+300,65 do km 00+540,65 w miejscowości Psary, Gmina Trzebinia.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.RDT.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243717,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy zadania obejmuje wykonanie remontu ul. Leśnej w Psarach – na odcinku długości ok. 0,240 km – od miejsca zakończenia przebudowy zrealizowanej w 2019 roku (rejon posesji nr 21) do skrzyżowania z ul. Szkolną (bez tarczy skrzyżowania). W ramach zadania przewiduje się wykonanie nowej warstwy ścieralnej z MMA gr. 4 cm (ok. 1584 m2) po uprzednim wykonaniu warstwy wyrównawczej wraz ze skropieniami międzywarstwowymi przy użyciu emulsji asfaltowej. Remont obejmuje również zabudowanie krawężników betonowych o łącznej długości ok. 224 mb) i obrzeży chodnikowych (3 mb) – posadowionych na ławach z betonu, a także wykonanie koniecznych robót ziemnych i rozbiórkowych, remont nawierzchni zjazdów, utwardzenia poboczy wraz z powierzchniowym utrwaleniem grysami na bazie emulsji asfaltowej, uzupełnienie podbudowy tłuczniowej wzdłuż zabudowanych krawężników, odmalowanie poręczy ochronnej oraz wykonanie robót towarzyszących w zakresie humusowania skarp i poboczy gruntowych, regulacji pionowej włazów kanałowych i skrzynki zaworu gazowego, przy czym w zakresie regulacji włazów kanałowych przewidziano wymianę istniejących włazów teleskopowych na nowe włazy „pływające” dostarczone Wykonawcy przez Wodociągi Chrzanowskie.
Szczegółowy zakres robót objętych zadaniem określa załączona dokumentacja zawierająca przedmiar robót i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót i w oparciu o te dokumenty należy sporządzić wycenę ofertową. Podane przez Zamawiającego w przedmiarach robót podstawy w/g KNNR i KNR nie są obowiązującymi Wykonawcę podstawami wyliczenia cen jednostkowych – określają jedynie zakres robót objętych daną pozycją przedmiaru.
Lokalizację odcinka przewidzianego do remontu przedstawiono na załączniku graficznym.
Wykonawca będzie zobowiązany do odwozu nadmiaru gruntu oraz gruzu z prac rozbiórkowych w miejsce przez siebie wyznaczone. Koszty z tym związane, łącznie z ewentualnymi kosztami utylizacji – należy uwzględnić w oferowanej cenie.
Obowiązkiem wykonawcy będzie zorganizowanie dla swoich potrzeb zaplecza budowy oraz oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, zgłoszenie robót w zakresie regulacji włazów i zaworów do właścicieli sieci celem objęcia przez nich nadzorów nad prowadzonymi robotami, a także sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zrealizowanego zakresu robót z wprowadzeniem zmian do zasobów Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie. Potwierdzeniem wykonanych czynności geodezyjnych będzie przekazana Zamawiającemu kopia aktualnej mapy zasadniczej wydanej przez PODGiK, uwzględniająca naniesione zmiany. Koszty związane z wypełnieniem tych obowiązków będą kosztami Wykonawcy i dlatego należy je uwzględnić w oferowanej cenie.
Zamawiający wymaga minimum 36 miesięcznej gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246306,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313224,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246306,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berger Bau Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930217343
7.3.3) Ulica: Szczecińska 11
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-517
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Organizacja ruchu, geodezja, brukarka, regulacja instalacji sanitarnych.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246306,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |