Świadczenie kompleksowej usługi sprzatania
Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00648768
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00648768/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 10:45
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03457064-e9d6-4194-97a6-1b7cf71fbd43
- Identyfikator
- 5552103309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648768 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie kompleksowej usługi sprzatania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221493922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 30a
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 523344450
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@cewchojnice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cewchojnice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cewchojnice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie kompleksowej usługi sprzatania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03457064-e9d6-4194-97a6-1b7cf71fbd43
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648768
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00494457/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 świadczenie kompleksowej usługi sprzątania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CEW.251.07.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 188790,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania budynków położonych przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30, 30a i 30b w Chojnicach
Wykonawca zobowiązuje się samodzielnie kontrolować jakość wykonywanych usług.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do:
rzetelnego, sumiennego i należytego wykonywania prac;
zapewniania we własnym zakresie sprzętu, narzędzi i pozostałego wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług; w szczególności mopów i końcówek do mopów, drążków teleskopowych, wiader, gąbek i szczotek do mycia urządzeń sanitarnych, ścierek z mikrofazy lub mikrofibry oddzielnie do czyszczenia mebli, okien, podłóg, urządzeń sanitarnych, urządzeń elektronicznych, drabiny, worków zbiorczych do śmieci, profesjonalnego sprzętu do czyszczenia i prania wykładzin i mebli tapicerowanych.
świadczenia usług przy użyciu czystego sprzętu, narzędzi i wyposażenia;
zapewnienia we własnym zakresie środków czystości; środki chemiczne używane przez wykonawcę do wykonania przedmiotu umowy muszą posiadać wymagane przepisami atesty uprawniające do stosowania w Polsce, muszą być należytej jakości i spełniać wymagania wynikające z przepisów dotyczących ochrony środowiska, a także być przeznaczone do konkretnych czynności oraz do używania dla każdej z zastosowanych powierzchni;
dostarczania artykułów higienicznych, spełniających następujące parametry minimalne:
papier toaletowy w rolce, dwuwarstwowy, kolor biały;
ręczniki papierowe składane typu Z-Z, kolor biały, struktura ręcznika zwarta po użyciu/wytarciu mokrych rąk;
mydło odpowiednie do stosowania w automatycznym dozowniku mydła w pianie i mydła w żelu.
zapewnienia i skierowania do wykonywania przedmiotu umowy odpowiedniej ilości osób (personelu), która umożliwi wykonanie umowy zgodnie z jej przedmiotem
i treścią (min. 3 osoby);
wyposażenia pracowników sprzątających w estetyczną odzież roboczą oraz niezbędny sprzęt do sprzątania i środki czystości;
przeszkolić w zakresie przepisów BHP i PPOŻ pracowników wykonujących przedmiot umowy;
zapewnić wymagane przepisami badania pracowników wykonujących przedmiot umowy i ich ubezpieczenie we własnym zakresie;
niezwłoczne odsunąć od wykonywania czynności, na żądanie zamawiającego, osoby sprzątającej lub nadzorującej, co do której zamawiający zgłosił uwagi w zakresie jakości wykonywanych przez nią czynności lub w przypadku naruszenia przez taką osobę innych warunków umowy;
segregować i składować odpady w specjalnych pojemnikach (kosze, kontenery) przeznaczonych na ten cel, ustawionych przez zamawiającego w miejscach dostępnych.
niezwłoczne zgłaszać zamawiającemu zauważone uszkodzenia sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, wyposażenia węzłów sanitarnych itp. i inne usterki;
Sprzątanie pomieszczeń w budynku przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30, 30a – odbywać się będzie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 21:00 (z możliwością zlecenia dodatkowych usług od poniedziałku do niedzieli).
Sprzątanie pomieszczeń w budynku przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30b odbywać się będzie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 17:00 lub 18:00-19:00 (z możliwością zlecenia dodatkowych usług od poniedziałku do niedzieli).
Inne postanowienia dotyczące przedmiotu zamówienia:
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez wykonawcę, jak i podwykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody i następstwa nieszczęśliwych wypadków wynikające z nieprawidłowej realizacji zamówienia.
Wykonawca zobowiązany będzie w trakcie realizacji niniejszego zamówienia posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody i następstwa nieszczęśliwych wypadków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232211,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 346572,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232211,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Chojnicka Spółdzielnia Socjalna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552096466
7.3.3) Ulica: Aleja Matki Bożej Fatimskiej 21
7.3.4) Miejscowość: Chojnice
7.3.5) Kod pocztowy: 89-600
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232211,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |