Usługa kompleksowej organizacji konferencji pn. "Kompetencje 4K"

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00648784
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00648784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-12 10:47
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0f2a70b5-871d-4463-ae3b-3c890f62715b
Identyfikator
7272490364
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Wykonawcy

1 przyznane

AKADEMIA DLA BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
229 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648784 z dnia 2024-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowej organizacji konferencji pn. "Kompetencje 4K"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472349582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wólczańska 49

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-608

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wup.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wuplodz.praca.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1009585

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowej organizacji konferencji pn. "Kompetencje 4K"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f2a70b5-871d-4463-ae3b-3c890f62715b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046124/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Usługi w zakresie promocji...-promocja konferencji, seminariów, targów...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576351

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-14/24-USL/12

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236289,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji konferencji dla min. 180 max. 200 osób z zakresu Kompetencji 4K.
2. Celem wydarzenia jest wzmocnienie sieci łączącej edukację z rynkiem pracy, zwiększenie wiedzy zaproszonych uczestników (studentów, nauczycieli, wykładowców, doradców zawodowych, pracowników, pracodawców i przedsiębiorców i innych osób zainteresowanych tą tematyką) na temat zmian jakie w układzie działań i wyborów edukacyjno-zawodowych niosą innowacje w zakresie wymagań kompetencyjnych (4K)
3. Usługa powinna zostać zrealizowana w ciągu dwóch następujących po sobie dniach roboczych (preferowane czwartek-piątek). Dokładny termin zostanie ustalony po podpisaniu umowy. Zamawiający zastrzega, że realizacja usługi powinna nastąpić do dnia 20 grudnia 2024 r. i nie może mieć miejsca w dniach 25,26,27 listopada 2024 r.
4. Świadczenie usługi obejmować będzie w szczególności:
a) Zapewnienie miejsca do organizacji wydarzenia: bazy noclegowej, sali konferencyjnej, sal warsztatowych wraz z foyer, udostępnienie szatni oraz toalet
b) koordynacja konferencji
c) zapewnienie moderatora podczas konferencji
d) zapewnienie prelegentów do przeprowadzenia prelekcji, poprowadzenia warsztatów i udziału w debacie podczas dwóch dni konferencji oraz mówcy motywacyjnego do przeprowadzenia wykładu motywacyjnego
e) zapewnienie materiałów konferencyjnych dla uczestników konferencji.
f) przygotowanie raportu podsumowującego konferencję
g) zapewnienie poczęstunków na ciepło wraz z serwisem kawowym
(2 x przerwa kawowa, 2 x poczęstunek na ciepło, kolacja)
h) usługa przewozu/transportu uczestników do i z miejsca konferencji
i) wykonywanie pozostałych prac w ramach obsługi konferencji (w szczególności streaming oraz zapewnienie nadzoru do obsługi technicznej wydarzenia).
5. Realizacja usługi powinna być zgodna z Wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasadami równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2021 -2027 w szczególności z załącznikiem nr 2 Standardy dostępności polityki spójności na lata 2021-2027
6. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osoby/osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotowego zamówienia (w szczególności osobę/ osoby przygotowujące posiłki) na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2023 r. poz 1465 z późn. zm) lub odpowiadającej mu formy zatrudnienia określonej w przepisach państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Wymóg zatrudnienia Zamawiający rozumie, jako wymaganie by osoba/osoby wykonujące w/w czynności były zatrudnione na podstawie umowy o pracę przez cały okres realizacji niniejszego zamówienia. Zamawiający uprawniony będzie do kontroli spełniania tego wymogu. Sankcje z tytułu niespełnienia wymogów w tym zakresie zostały uregulowane w postaci kar umownych. Zamawiający w przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osoby/osób do wykonywania wskazanych czynności w związku z realizacją przedmiotowego zamówienia na podstawie umowy o pracę uprawniony będzie do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli. Zamawiający z uwagi na przedmiot niniejszego zamówienia nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań w zakresie zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 p.z.p.
7. Zamawiający z uwagi na przedmiot niniejszego zamówienia określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w art. 100 p.z.p.
Realizacja usługi powinna być zgodna z Wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasadami równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2021 -2027 w szczególności z załącznikiem nr 2 Standardy dostępności polityki spójności na lata 2021-2027
8. Uszczegółowienie przedmiotu zamówienia znajduje się w części II SWZ – „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214717,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292751891

7.3.3) Ulica: Lelewela3/7 lok. 69

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-166

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Usługa powinna zostać zrealizowana w ciągu dwóch następujących po sobie dniach roboczych (preferowane czwartek-piątek). Dokładny termin zostanie ustalony po podpisaniu umowy. Zamawiający zastrzega, że realizacja usługi powinna nastąpić do dnia 20 grudnia 2024 r.
2024-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi