Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku administrowanego przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Krakowie

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00648809
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00648809/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-12 10:51
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2882b7d-0ed2-492d-a006-f6d9b28efc76
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648809 z dnia 2024-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku administrowanego przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.latocha@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku administrowanego przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2882b7d-0ed2-492d-a006-f6d9b28efc76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648809

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044902/56/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu budynku administrowanego przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505121

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 65/INFR/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej II piętra w bud. nr 32 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Montelupich 3 w Krakowie.

Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na roboty remontowo-budowlane polegające na przebudowie II piętra budynku magazynowego na pomieszczenia do magazynowania środków medycznych na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Montelupich 3 w Krakowie.
Dokumentacja projektowa stanowiąca przedmiot zamówienia, służyć będzie następującym celom:
a) opisowi przedmiotu zamówienia narzeczową realizację robót budowlanych, które będą zlecone w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych oraz ustaleniu wartości zamówienia na roboty budowlane w myśl art.33 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
b) wykonaniu robót budowlanych dla realizacji zamierzenia jak w tytule zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest także uzyskanie wszelkich koniecznych uzgodnień, pozwoleń na ewentualne odstępstwa od wymogów, decyzji administracyjnych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie prowadzenia robót budowlanych związanych z realizacją projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 81000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 2: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej parteru w bud. nr 32 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Montelupich 3 w Krakowie.

Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na roboty remontowo-budowlane polegające na przebudowie parteru budynku magazynowego na pomieszczenia kancelaryjno-biurowe na terenie kompleksu wojskowego
przy ul. Montelupich 3 w Krakowie.
Dokumentacja projektowa stanowiąca przedmiot zamówienia, służyć będzie następującym celom:
a) opisowi przedmiotu zamówienia narzeczową realizację robót budowlanych, które będą zlecone w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych oraz ustaleniu wartości zamówienia na roboty budowlane w myśl art.33 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
b) wykonaniu robót budowlanych dla realizacji zamierzenia jak w tytule zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest także uzyskanie wszelkich koniecznych uzgodnień, pozwoleń na ewentualne odstępstwa od wymogów, decyzji administracyjnych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie prowadzenia robót budowlanych związanych z realizacją projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 76000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ tj. do 17.04.2024r r. do godz. 10:30 w przedmiotowym postępowaniu dla części nr: 1 i 2 wpłynęła tylko jedna oferta podlegająca odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88800,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ tj. do 17.04.2024r r. do godz. 10:30 w przedmiotowym postępowaniu dla części nr: 1 i 2 wpłynęła tylko jedna oferta podlegająca odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78800,00 PLN

2024-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi