Zabezpieczenie ratownicze osób pływających i kąpiących się w Krytej Pływalni w Chrzanowie oraz korzystających z Basenów Letnich w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „Kąty” w Chrzanowie
MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649128
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649128/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 11:46
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a900337a-d427-4432-8358-f382fa8681a8
- Identyfikator
- 6281977935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649128 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zabezpieczenie ratownicze osób pływających i kąpiących się w Krytej Pływalni w Chrzanowie oraz korzystających z Basenów Letnich w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „Kąty” w Chrzanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357182579
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mydlana 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basen@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/mcswchrzanowie/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a900337a-d427-4432-8358-f382fa8681a81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie ratownicze osób pływających i kąpiących się w Krytej Pływalni w Chrzanowie oraz korzystających z Basenów Letnich w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „Kąty” w Chrzanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a900337a-d427-4432-8358-f382fa8681a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649128
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041849/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zabezpieczenie ratownicze osób pływających i kąpiących się w Krytej Pływalni w Chrzanowie oraz korzystających z Basenów Letnich na Kątach w Chrzanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584207
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.260.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zabezpieczenie ratownicze osób pływających i kąpiących się
w Krytej Pływalni w Chrzanowie w okresie od 07.01.2025r. do 31.12.2025r. oraz korzystających
z Basenów Letnich w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „Kąty” w Chrzanowie w okresie od
21.06.2025r. do 07.09.2025r.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień CPV): 75252000-7 –Służby
ratownicze
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ – plik w formie PDF.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ,
jak i we wzorze umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
5. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego
określonymi w SWZ.
6. Zamawiający wymaga, aby usługi - o ile nie są (będą) wykonywane przez daną osobę w ramach
prowadzonej przez nią działalności gospodarczej - były wykonywane przez osoby zatrudnione przez
Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę.
7. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy
o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia tj. ratowników.
8. W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem realizacji zamówienia, Wykonawca
będzie zobowiązany do niezwłocznego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na to miejsce innej osoby.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75252000-7 - Służby ratownicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 611346,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 646261,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 611346,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RATOWNICTWO WODNE SPÓŁKA Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831843762
7.3.3) Ulica: UL. DOLINA 5B/19
7.3.4) Miejscowość: POZNAŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 61-551
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 611346,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |