Sukcesywna dostawa oleju napędowego dla srodków transportowych eksploatowanych przez KZG
Komunalny Zakład Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649408
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-12 12:24
- Lokalizacja
- Radoszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bcc0b3b-af97-4fde-be71-3e40faf2680a
- Identyfikator
- 6581437404
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowy
Wykonawcy
1 przyznane
WALDEMAR GIERCZYŃSKIKońskie, PL · lot 0
224 800 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649408 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju napędowego dla srodków transportowych eksploatowanych przez KZG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komunalny Zakład Gospodarczy
1.3.) Oddział zamawiającego: KZG Radoszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290736153
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: LESNA, 29
1.5.2.) Miejscowość: Radoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-230
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzg@radoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgradoszyce.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju napędowego dla srodków transportowych eksploatowanych przez KZG2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bcc0b3b-af97-4fde-be71-3e40faf2680a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00228506/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa materiałów pędnych dla środków transportowych eksploatowanych przez KZG w Radoszycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w uprzednio prowadzonym postepowaniu w trybie podst. z art. 275 pkt 1 ustawy pzp nie wpłyneła żadna oferta
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-9ee08e71-b26e-4acf-aef0-49211c4d6695
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZG.281.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilosci max 40 000 litrów,przy czym ninimalna ilosc to 25 000 litrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Waldemar Gierczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6581003002
7.3.4) Miejscowość: Końskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |