Usługa sprzątania w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 oraz w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 w roku 2025
Powiat Ostródzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649448
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 12:33
- Lokalizacja
- Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f3e3058-b2a9-4620-a09d-c2441ba38eb8
- Identyfikator
- 7411769645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649448 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa sprzątania w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 oraz w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostródzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostróda
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.ostroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.ostroda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f3e3058-b2a9-4620-a09d-c2441ba38eb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa sprzątania w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 oraz w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f3e3058-b2a9-4620-a09d-c2441ba38eb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046891/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa sprzątania w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 oraz w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580054
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AN.272.1.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Usługa sprzątania w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 (dalej Starostwo) oraz w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 (dalej CUP) w roku 2025, zgodnie z zakresem rzeczowym przedmiotu zamówienia (zał. nr 4 do SWZ), zestawieniem powierzchni objętych przedmiotem zamówienia (zał. nr 4A do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3 do SWZ).
2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje:
Utrzymanie czystości w budynkach Powiatu Ostródzkiego, tj.:
1) w budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie (dalej Starostwo) zlokalizowanym przy ul. Jana III Sobieskiego 5: powierzchnia użytkowa budynku – 5.301,34 m2; glazura ścienna – 702,50 m2; powierzchnia okien i tablic informacyjnych zewnętrznych 728,55 m2;
2) w budynku Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie (dalej CUP) zlokalizowanym przy ul. Jana III Sobieskiego 9: powierzchnia użytkowa budynku objęta sprzątaniem – 1.333,62 m2; glazura ścienna – 459,58 m2; powierzchnia okien, witryn i drzwi szklanych – 251,27 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 616821,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 780667,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 616821,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clar System S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 630385038
7.3.3) Ulica: ul. Janickiego 20B
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-542
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1.Clar Serwis Sp. z o.o., ul. Janickiego 20 b, 60-542 Poznań
2.Solcom-Bayard Sp. z o.o., ul. Janickiego 20 b, 60-542 Poznań
3.Lanua Contractor Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 22, 60-818 Poznań
4.Lanua Investments Poland Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 22, 60-818 Poznań
5.Lanua Services Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 22, 60-818 Poznań
6.Adecco Poland Sp. z o.o., Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa
7.Adecco Consulting Sp. z o.o., Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa
8.Job Impulse Polska Sp. z o.o., ul. Ptasia 10, 60-319 Poznań
9.Clar Holding Sp. z o.o, ul. Janickiego 20 b, 60-542 Poznań
10.Hospital System Sp. z o.o. Ul. Janickiego 20B, 60-542 Poznań
11.Trenkwalder & Partner Sp. z o.o, ul. Gałeckiego 14, 96-100 Skierniewice
Część prac objętych zamówieniem: czynności codzienne i okresowe.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 616821,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |