Zakup części i naprawa maszyny LINDNER KOMET 2200 nr M6718
Master Odpady i Energia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649486
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649486/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 12:39
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6741d5f-066e-4a80-a34a-33eb168efb51
- Identyfikator
- 6462347267
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649486 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup części i naprawa maszyny LINDNER KOMET 2200 nr M6718
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Master Odpady i Energia Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273854704
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lokalna 11
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 327070103
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szymon.lakota@master.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.master.tychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Gminna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup części i naprawa maszyny LINDNER KOMET 2200 nr M67182.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6741d5f-066e-4a80-a34a-33eb168efb51
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649486
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496247
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DCL/10/2024 r.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części zgodnie z cennikiem określonym w formularzu ofertowym:
Nazwa wraz z numerem znamionowym części Ilość J.m.
Łożysko baryłkowe (25768) 2 szt.
Obudowa łożyska (299436) 2 szt.
Pokrywa łożyska (33999) 2 szt.
Pierścień dystansowy (26770) 4 szt.
Nakrętka na wał (279987) 2 szt.
Pierścień uszczelniający wału (75301) 4 szt.
Tuleja odwodząca (25780) 2 szt.
Paski filcowe (15840) 2 szt.
Uszczelnienie wirnika komory sitowej (37834) 2 szt.
Kątownik czyszczący (37950) 4 szt.
Pierścień uszczelniający kasety sitowej (29827) 4 szt.
Pierścień uszczelniający Korpus (36488) 4 szt.
Pierścień uszczelniający Rotor (31484) 10 szt.
Podparcie pierścienia uszczelniającego Lewe (296302) 1 szt.
Podparcie pierścienia uszczelniającego Prawe (296306) 1 szt.
Obudowa łożyska HNDE (297469) 2 szt.
Pokrywa łożyska HNDE (297470) 2 szt.
Łożysko baryłkowe HNDE (296483) 2 szt.
Tuleja zaciskowa łożyska HNDE (298428) 2 szt.
Pierścień ślizgowy HNDE (297580) 4 szt.
Uszczelnienie łożyska HNDE (298428) 4 szt.
Nakrętka (15178) 4 szt.
Pierścień zabezpieczający łożyska HNDE (297579) 2 szt.
Pas wirnika (115219) 4 szt.
Tarcza sprzęgłowa (287557) 4 szt.
Tuleja z brązu (115585) 2 szt.
Filtr oleju hydraulicznego (150550) 1 szt.
Filtr odpowietrzający (85483) 1 szt.
Podstawa noża prawa 30 szt.
Podstawa noża lewa 26 szt.
Podstawa noża prawa skrajna 14 szt.
Podstawa noża lewa skrajna 14 szt.
Olej hydrauliczny HLPD 205l 2 szt.
Koszt dostawy części 1 szt.
Wykonanie usługi:
Koszty związane z wykonaniem wymiany części (uwzględniające wszystkie niezbędne elementy do wykonania zadania)
Wykonanie usług zgodnie z cennikiem określonym w formularzu ofertowym oraz protokołem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42950000-0 - Części maszyn ogólnego zastosowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251938,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 251938,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251938,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ambroziak Serwis Tech, Zawiść
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7521207730
7.3.3) Ulica: Odrodzenia Polski 34
7.3.4) Miejscowość: Zawiść
7.3.5) Kod pocztowy: 46-034
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 251938,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |