Sukcesywne usługi załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów medycznych, weterynaryjnych, biologicznych oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kat. 1
UNIWERSYTET GDAŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649498
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 12:41
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4df4aa95-1cb9-4e83-8bef-c0ed66f61f9b
- Identyfikator
- 5840203239
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649498 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne usługi załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów medycznych, weterynaryjnych, biologicznych oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kat. 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Bażyńskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-309
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne usługi załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów medycznych, weterynaryjnych, biologicznych oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kat. 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4df4aa95-1cb9-4e83-8bef-c0ed66f61f9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00432797/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych i niebezpiecznych dla UG
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564183
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5B10.291.1.74.2024.MRO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 132407,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne usługi załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów medycznych, weterynaryjnych, biologicznych oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kat. 1 wytwarzanych na Uniwersytecie Gdańskim, na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego.
Pod pojęciem „sukcesywne usługi” należy rozumieć realizację zleceń częściowych, w terminie i miejscu wynikającym
z przekazanych przez Zamawiającego indywidualnych zleceń, wysyłanych drogą elektroniczną przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego na wskazany przez Wykonawcę adres email.
Miejscem odbioru odpadów będą jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego zlokalizowane na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz inne jednostki zlokalizowane poza Gdańskiem – m.in. Borucinie, Helu - zgodnie z wykazem jednostek UG - załącznikiem nr 7 do SWZ.
Szacunkowa ilość zamawianej usługi zagospodarowania odpadów w okresie 12 miesięcy została określona w formularzu cenowym – załączniku nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90524300-9 - Usługi usuwania odpadów biologicznych
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126770,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216582 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126770,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum firm: Port Service sp. z o.o. - LIDER
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BES24h sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860104233
7.3.3) Ulica: ul. Mjr. H. Sucharskiego 75,
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-601
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126770,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa realizowana będzie sukcesywnie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania wartości wynagrodzenia brutto Wykonawcy, o którym mowa w § 3 ust.1, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi pierwsze.| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |