Usługa kierowcy ambulansu Zespołu Transportu Sanitarnego oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649561
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649561/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 12:49
- Lokalizacja
- Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-602d8465-5402-4335-81cd-23fcf5058798
- Identyfikator
- 7392966303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649561 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kierowcy ambulansu Zespołu Transportu Sanitarnego
oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510993868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 10 B
1.5.2.) Miejscowość: Dobre Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-040
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitaldobremiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaldobremiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-602d8465-5402-4335-81cd-23fcf50587981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kierowcy ambulansu Zespołu Transportu Sanitarnegooraz Zespołu Ratownictwa Medycznego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-602d8465-5402-4335-81cd-23fcf5058798
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649561
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094587/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa kierowcy ambulansu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590676
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa kierowcy ambulansu Zespołu Transportu Sanitarnego oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego na potrzeby Zespołu Zakładó w Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście.
Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia części. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w części. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę . Zamawiający dokona wyboru spośród złożonych ofert - oferty 4 Wykonawców, które będą najkorzystniejsze w oparciu o ustalone kryteria ofert i z którymi zostanie zawarta umowa na świadczenie usług. Wybrani Wykonawcy wspólnie i w porozumieniu świadczyć będą usługę w oparciu o ustalony harmonogram pracy na rzecz Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162024,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162024,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162024,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Loton Team Artur Jakubiak, Marcin Kwiatkowski, Leszek Lipiński, Mieczysław Urbański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393406523, 7392823584, 7392360523,7392112239
7.3.4) Miejscowość: Dobre Miasto, Dobre Miasto, Dobre Miasto, Kunik
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162024,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2026-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający dokonał wyboru czterech najkorzystniejszych ofert spośród złożonych . Umowy zostały zawarte z 4Wykonawcami , którzy wspólnie i w porozumieniu świadczyć będą usługę w oparciu o ustalony harmonogram pracy na
rzecz Zamawiającego
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |