Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w roku 2025
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W IWINACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00649606
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00649606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-12 12:55
- Lokalizacja
- Raciborowice Górne, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de6a2ace-26ee-4a62-8b1a-a2b5b4720e20
- Identyfikator
- 6121850858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PaliwaOlej napędowy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00649606 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W IWINACH
1.3.) Oddział zamawiającego: IWINY - OSIEDLE 60
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 23122019700000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: IWINY-OSIEDLE
1.5.2.) Miejscowość: Raciborowice Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-720
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspiwiny@wartabol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspiwiny.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de6a2ace-26ee-4a62-8b1a-a2b5b4720e201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de6a2ace-26ee-4a62-8b1a-a2b5b4720e20
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633626
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych do pojazdów będących w użytkowaniu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Iwinach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |