Wykonanie przebudowy budynku gospodarczego przy leśniczówce Leśnictwa Zabrody
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościerzyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00650405
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00650405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-12 17:14
- Lokalizacja
- Kościerzyna, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43494704-0508-4401-807e-60148341a4b0
- Identyfikator
- 5910006108
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00650405 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy budynku gospodarczego przy leśniczówce Leśnictwa Zabrody
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościerzyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 6
1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: koscierzyna@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.gdansk.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_koscierzyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo - Gospodarka lesna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy budynku gospodarczego przy leśniczówce Leśnictwa Zabrody2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43494704-0508-4401-807e-60148341a4b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00275669/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa budynku gospodarczego przy leśniczówce Leśnictwa Zabrody
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535951
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 294625,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie przebudowy budynku gospodarczego przy leśniczówce Leśnictwa Zabrody.
Miejsce lokalizacji zamówienia publicznego:
Przedmiotowa droga jest zlokalizowana, zgodnie z adresem leśnym, na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, w Nadleśnictwie Kościerzyna, w Leśnictwie Zabrody, w oddziale 582l.
Zgodnie z powszechną ewidencją gruntów, przedmiot niniejszego zamówienia położony jest w Województwie Pomorskim, na terenie Powiatu Kościerskiego, na obszarze gminy Kościerzyna, w obrębie ewidencyjnym nr Wdzydze Tucholskie, na działce ewidencyjnej nr 582.
Zgodnie z adresem pocztowym, przedmiot zamówienia jest położony we Wdzydzach Tucholskich 1, kod pocztowy: 83-441 Wdzydze Tucholskie.
Roboty budowlane dotyczą przebudowy budynku gospodarczego leśniczówki Zabrody polegającego na wymianie bram garażowych, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, przebudowie ścianek działowych wew., wymianie tynków i posadzek, wymianie instalacji elektrycznych wraz z linią zasilającą zalicznikową wlz, utwardzeniu terenu przyległego do budynku (opaska odwadniająca, podjazd). W wyniku ww. robót budowlanych obiekt zachowa wszystkie wiodące parametry użytkowe jak zabudowy, Kubatura, wysokość, ilość kondygnacji i sposób użytkowania obiektu pozostaje bez zmian. Projektowane roboty nie prowadzą do zwiększenia obszaru oddziaływania obiektu poza działkę nr 582 obr. Wdzydze Tucholskie, na której jest usytuowany.
Budynek gospodarczy służy celom prowadzenia działalności gospodarstwa leśnego. Budynek będzie służył do przechowywania narządzi, sprzętu i materiałów związanych z działalnością leśniczówki Leśnictwa Zabrody.
Istniejący układ przestrzenny przewiduje jedną kondygnację naziemną (parter), poddasze nieużytkowe.
Budynek gospodarczy, będący przedmiotem opracowania, oparty na technologii tradycyjnej. Budynek oparty na podstawie prostokąta o jednakowej rozpiętości, centralnie i symetrycznie. Dach dwuspadowy okapowy, symetryczny. Całość tworzy zwięzłą formę nawiązującą do okolicznej zabudowy.
Wygląd zewnętrzny, materiały, kolorystyka elewacji:
1) Ściany: cegła elewacyjna w kolorze naturalnie wypalonej cegły
2) Ściany cokół: kamień polny ciosany naturalny
3) Dach: blachodachówka w kolorze naturalnych czerwieni
4) Stolarka okienna, drzwiowa zew.: drewniana w kolorze ciemny brąz.
Charakterystyczne parametry obiektu budowlanego:
5) Kubatura: 611,52 m3,
6) Zestawienie powierzchni, przy czym:
a) powierzchnię użytkową budynku pomniejsza się o powierzchnię: przekroju poziomego wszystkich wewnętrznych przegród budowlanych, przejść i otworów w tych przegrodach, przejść w przegrodach zewnętrznych, balkonów, tarasów, loggii, schodów wewnętrznych i podestów w lokalach mieszkalnych wielopoziomowych, nieużytkowych poddaszy,
b) powierzchnię użytkową budynku powiększa się o powierzchnię: antresol, ogrodów zimowych oraz wbudowanych, ściennych szaf, schowków i garderób,
c) przy określaniu powierzchni użytkowej powierzchnię pomieszczeń lub ich części o wysokości w świetle równej lub większej od 2,20 m zalicza się do obliczeń w 100%, o wysokości równej lub większej od 1,40 m, lecz mniejszej od 2,20 m – w 50%, natomiast o wysokości mniejszej od 1,40 m pomija się całkowicie,
d) przy określaniu zestawienia powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych przez lokal mieszkalny należy rozumieć wydzielone trwałymi ścianami w obrębie budynku pomieszczenie lub zespół pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi, które wraz z pomieszczeniami pomocniczymi służą zaspokajaniu ich potrzeb mieszkaniowych.
7) Powierzchnia użytkowa (razem): 94,41 m2,
8) Długość: 12,48 m,
9) Szerokość: 9,10 m,
10) Wysokość budynku: 7,58 m,
11) Liczba kondygnacji naziemnych: 1,
12) Liczba kondygnacji podziemnych: 0.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262522-6 - Roboty murarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208255,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317854,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208255,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WENT-REM DAMIAN WENTA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892044356
7.3.3) Ulica: Leśna 11
7.3.4) Miejscowość: Mirachowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-329
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208255,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |