po terminietermin 2025-10-18 01:59
Przetarg nieograniczony PN/55IT/09/2025/KPO na dostawę i rozbudowę systemu Centralnej Sterylizatorni Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. X
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 605571-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-09-17
- Termin
- 2025-10-18 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.