po terminietermin 2025-09-30 01:59
Przetarg nieograniczony PN/15OL/07/2025 dostawy odczynników laboratoryjnych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 606672-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-09-17
- Termin
- 2025-09-30 01:59
- Wartość
- 1 268 647,68 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneOdczynniki i środki kontrastowe
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.