Sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości i higieny dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00650668
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00650668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-13 08:03
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a34b1ab3-50cc-4920-bbb1-0b2fc7847724
- Identyfikator
- 8650003071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyTorebki i torby z odpadów i resztek polietylenuŚrodki czyszcząceMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymProdukty do pielęgnacji rąk
Wykonawcy
2 przyznane
ZDZISŁAW NOGAKraków, PL · lot 0
24 665,74 PLNRAFAŁ STĘPIEŃGłogów Małopolski, PL · lot 1
11 560,45 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00650668 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości i higieny dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830036219
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Komunalna 1
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 842-34-11
1.5.8.) Numer faksu: +48 15 842-19-50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzk.stalowa-wola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzk.stalowa-wola.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a34b1ab3-50cc-4920-bbb1-0b2fc78477241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości i higieny dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a34b1ab3-50cc-4920-bbb1-0b2fc7847724
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.Pzp.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 34301,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAPIER TOALETOWY I RĘCZNIKI PAPIEROWEPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości i higieny dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający parametry przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ- Formularz asortymentowo- cenowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
4.5.5.) Wartość części: 23309,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO, AKCESORIA DO SPRZĄTANIA I PIELĘGNACJIPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości i higieny dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający parametry przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ -Formularz asortymentowo- cenowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19640000-4 - Torebki i torby z odpadów i resztek polietylenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39830000-9 - Środki czyszczące
39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
33741000-6 - Produkty do pielęgnacji rąk
4.5.5.) Wartość części: 10991,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24665,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30246,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24665,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa PRIMA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770062135
7.3.3) Ulica: ul. Półłanki 31G
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-740
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24665,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11560,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13052,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11560,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „DEOBOX” Rafał Stępień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170342587
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Nitki 22
7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 36-060
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11560,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa na część I została podpisana z Wykonawcą, który w okresie między złożeniem oferty, a podpisaniem umowy z Zamawiającym dokonał przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako podmiot, który złożył ofertę wykazano: Firma Handlowa PRIMA Zdzisław Noga ul. Półłanki 31G, 30-740 Kraków REGON 350193545, a zawarto umowę z: Firma Handlowa PRIMA Sp. z o.o. ul. Półłanki 31G, 30-740 Kraków REGON 540064140.| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |