Odnowienie rocznego pakietu opieki technicznej do posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania do przeprowadzania analiz strukturalnych
Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00650904
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00650904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-13 08:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a49a167f-2984-4571-bf4c-c8dcea41801c
- Identyfikator
- 5250009499
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00650904 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Odnowienie rocznego pakietu opieki technicznej do posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania do przeprowadzania analiz strukturalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000675488
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bartycka 18A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-716
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cbk.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cbkpan.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowienie rocznego pakietu opieki technicznej do posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania do przeprowadzania analiz strukturalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a49a167f-2984-4571-bf4c-c8dcea41801c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: UniFlow Dynamics Zbigniew Rarata jest jedynym w Polsce dostawcą oprogramowania Hexagon MSC University Bundle firmy Hexagon Manufacturing Intelligence GmbH.
Uzasadnienie prawne: Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024, poz. 1320).
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP.ZP.26.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odnowienie pakietu opieki technicznej (maintenance) do posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania MSC University Structures Bundle. Pakiet opieki technicznej powinien zapewniać roczny dostęp (od 1 sierpnia 2024 r. do 31 lipca 2025 r.) do aktualizacji i nowych wersji oprogramowania oraz wsparcie techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UniFlow Dynamics Zbigniew Rarata
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9181888151
7.3.4) Miejscowość: Sulejówek
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12445,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |