Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy

GMINA MIEJSKA IŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00650927
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00650927/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-13 08:56
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6fba967-4f1c-4082-881c-4ef712899db7
Identyfikator
7441660083
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ LIEDTKEIława, PL · lot 0
17 564,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00650927 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA IŁAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743456

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umilawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umilawa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji na terenie miasta Iławy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6fba967-4f1c-4082-881c-4ef712899db7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038842/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.19 Dokumentacja projektowa dla zadania pn. "Modernizacja linii enegetycznej"

1.3.20 Dokumentacja projektowa dla zadania pn. "Doświetlenie ulicy Jagiellończyka 5"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji, nie złożono żadnej oferty o dopuszczenie do udziału w postępowaniu a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Na podstawie art. 305 ust. 2 ustawy Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP.271.25.2024

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 14850,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania:
- Zadanie 1 - Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej na oświetlenie terenu przy ul. Jagiellończyka 5 dz. nr 155/50 obr. 8 m. Iława
- Zadanie 2 - Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej na przebudowę linii energetycznej ze słupem energetycznym przy ul. Wyszyńskiego na dz. nr 245 obr. 10 m. Iława

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowe Usługi Szkolenia "LIEDTKE" mgr inż. Rafał Liedtke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441614746

7.3.3) Ulica: Bolesława Chrobrego 10

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17564,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia wynosi:
 Dla Zadania 1: 3 miesiące od dnia podpisania umowy – wykonanie dokumentacji i uzyskanie pozwolenia na budowę/zaświadczenia dla robót nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę.
 Dla Zadania 2: 4 miesiące od dnia podpisania umowy – wykonanie dokumentacji, 5 miesięcy od dnia podpisania umowy - uzyskanie pozwolenia na budowę/zaświadczenia dla robót nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę.
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi