Budowa przystanku autobusowego przy DW939 w Zbytkowie

Gmina Strumień

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00650945
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00650945/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-13 08:59
Lokalizacja
Strumień, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c720083-971d-44d6-99b8-79264281df15
Identyfikator
5482405010
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowychRoboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00650945 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przystanku autobusowego przy DW939 w Zbytkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strumień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182516

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Strumień

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-246

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 338570142

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.strumien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://strumien.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/strumien/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa przystanku autobusowego przy DW939 w Zbytkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c720083-971d-44d6-99b8-79264281df15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650945

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033361/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa przystanku autobusowego przy DW939 w Zbytkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596638

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu peronu przystanku autobusowego przy drodze wojewódzkiej nr 939 stanowiącą ul. 1 Maja w Zbytkowie realizowane w ramach zadania pn.: „Budowa przystanku autobusowego przy DW939 w Zbytkowie”.
2. Zakres robót obejmuje m.in. remont zarurowanego rowu przydrożnego, przebudowę istniejącego zjazdu, wykonanie peronu z betonowej kostki brukowej ograniczonego krawężnikami betonowymi oraz obrzeżami betonowymi, montaż wiaty przystankowej wraz z robotami towarzyszącymi.
3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213311-6 - Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE FAKTYCZNE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie wpłynęła jedna oferta, która w toku badania i oceny ofert została odrzucona. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia niniejszego postępowania na ww. podstawie prawnej.

UZASADNIENIE PRAWNE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli wszystkie złożone wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226000,00 PLN

2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane