po terminietermin 2025-10-22 01:59
Przetarg nieograniczony PN/48SM/09/2025/WCLN na dostawy sprzętu medycznego dla Ośrodka Medycznie Wspomaganej Prokreacji w ramach Warszawskiego Centrum Leczenia Niepłodności w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o. o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 622605-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-09-23
- Termin
- 2025-10-22 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneMeble medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.