Remont i adaptacja pomieszczeń w celu utworzenia 10 miejsc office sharingu oraz dostosowania obiektu do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością
STOWARZYSZENIE MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO JAROSŁAW-PRZEWORSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00651035
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00651035/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-13 09:12
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b099dbc-95d2-4027-8554-92cacd0c35dd
- Identyfikator
- 7922293273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
GRZEGORZ SIKORAMunina, PL · lot 0
67 527 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651035 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i adaptacja pomieszczeń w celu utworzenia 10 miejsc office sharingu oraz dostosowania obiektu do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO JAROSŁAW-PRZEWORSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362798233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cerkiewna 3
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: promocja.mof@um.jaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.moforg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b099dbc-95d2-4027-8554-92cacd0c35dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Jarosław – Przeworsk
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
WZMOCNIENIE POWIĄZAŃ I WSPÓŁPRACY POMIĘDZY JEDNOSTKAMI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO WCHODZĄCYMI W SKŁAD MOF JAROSŁAW-PRZEWORSK
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i adaptacja pomieszczeń w celu utworzenia 10 miejsc office sharingu oraz dostosowania obiektu do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b099dbc-95d2-4027-8554-92cacd0c35dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651035
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027* „Lepsza przyszłość - nowe horyzonty” nr FEPK.07.08-IP.01-0060/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577074
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont i adaptacja pomieszczeń w celu utworzenia 10 miejsc office sharingu oraz dostosowania obiektu do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością w ramach projektu pt. FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027* „Lepsza przyszłość - nowe horyzonty” nr FEPK.07.08-IP.01-0060/23
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67527,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197781,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67527,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Sikora "Rembud 24"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921462466
7.3.4) Miejscowość: Munina
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67527,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |