Dostawa legitymacji służbowych dla Straży Leśnej

Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00651041
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00651041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-13 09:13
Lokalizacja
Andrespol, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7673547-95b8-4d1e-89df-513f455bb6c8
Identyfikator
7280008666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pozostałe druki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651041 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa legitymacji służbowych dla Straży Leśnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470597100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowy Bedoń, Sienkiewicza 19

1.5.2.) Miejscowość: Andrespol

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-020

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bedon.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bedon.lasy.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa legitymacji służbowych dla Straży Leśnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7673547-95b8-4d1e-89df-513f455bb6c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00319830/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa legitymacji służbowych dla Straży Leśnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606468

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W prowadzonym uprzednio postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Pierwotne warunki zamówienia nie zostaną istotnie zmienione - zachodzą zatem przesłanki do udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 w powiązaniu z art. 213 ust. 1 oraz art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.270.1.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest dostawa 1500 szt. blankietów legitymacji służbowej strażnika Straży Leśnej, zabezpieczonych przed fałszowaniem, wraz z personalizacją. Wykonawca wykona i dostarczy legitymacje na podstawie wizualizacji legitymacji w postaci nieedytowalnych plików .tif udostępnionych przez Zamawiającego Wykonawcy i opisu zabezpieczeń będących własnością Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22458000-5 - Pozostałe druki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W trakcie negocjacji prowadzonych w siedzibie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie w dniu 06 grudnia 2024 roku ustalono, iż pierwotny zakres zamówienia w ilości 1500 blankietów legitymacji nie będzie potrzebny. Wielkość tę ustalono na około 1100 szt., co świadczy o istotnej zmianie warunków zamówienia i jednocześnie stanowi przesłankę uniemożliwiającą zawarcie umowy. Jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, to takie zamówienie należy unieważnić na podstawie art. 255 pkt 8 PZP.
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy