„Remont drogi powiatowej nr 2738E Oszkowice – Wola Gosławska”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00651068
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00651068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-13 09:16
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b915c6c-268a-40c8-a8ec-c8159c75584f
- Identyfikator
- 8341557848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651068 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi powiatowej nr 2738E Oszkowice – Wola Gosławska”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152189
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 173/175
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 46 837 22 47 wew. 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdit.lowicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://biuletyn.abip.pl/pzdit.lowicz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzditlowicz.ezamawiajacy.pl/pn/PZDLOWICZ/demand/181507/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi powiatowej nr 2738E Oszkowice – Wola Gosławska”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b915c6c-268a-40c8-a8ec-c8159c75584f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576175
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDiT.3421.06.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont drogi powiatowej nr 2738E Oszkowice – Wola Gosławska”
1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont drogi powiatowej nr 2738E Oszkowice – Wola Gosławska” na kilometrażu od km 5+303 do km 6+703 – odcinek o długości 1400 mb.
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
1) uzupełnienie istniejącej nawierzchni kamiennej warstwą kruszywa łamanego średnio 10cm,
2) wykonanie nakładki asfaltowej na przygotowanej podbudowie z kruszywa łamanego:
a) ułożenie warstwy wiążącej z mieszanki AC16W grubości 4 cm,
b) ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11S grubości 3 cm.
3) remont poboczy poprzez ścięcie istniejących poboczy na głębokość oraz szerokość umożliwiającą uzupełnienie poboczy szerokości 0,75 z kruszywa łamanego 0/31.5 warstwą grubości 15cm.
3. Szczegółowy zakres prac do wykonania określa: dokumentacja projektowa, składająca się z projektu budowlanego, projektu wykonawczego, przedmiarów robót oraz informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a także specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. Dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowią integralne części umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 631036,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1220879,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 631036,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: Gawłowska 179a
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 631036,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |