Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej z odejściami w ul. Partyzantów oraz południowo – zachodnim terenie os. Niwa w Nowym Targu
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00651121
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00651121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-13 09:23
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d56ca9e8-efce-4e09-b4a4-d79e65f29c84
- Identyfikator
- 7352869568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651121 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej z odejściami w ul. Partyzantów oraz południowo – zachodnim terenie os. Niwa w Nowym Targu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366273119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzwik.nowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzwik.nowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzwik.nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej z odejściami w ul. Partyzantów oraz południowo – zachodnim terenie os. Niwa w Nowym Targu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d56ca9e8-efce-4e09-b4a4-d79e65f29c84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.262.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej w podziale na zadania:
• Zadanie nr 1: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odejściami w ul. Partyzantów w Nowym Targu
• Zadanie nr 2: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Miodowej, ul. Akacjowej oraz ul. Starokrakowskiej w Nowym Targu
• Zadanie nr 3: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Jaśminowej w Nowym Targu
oraz dla każdego zadania
• Uzyskanie wymaganych obowiązującymi przepisami decyzji, pozwoleń, uzgodnień, opinii, badań oraz innych prac niezbędnych do
prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej.
• Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania prac budowlanych na podstawie sporządzonych projektów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią SWZ p.18) ust. 4Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na rachunek Zamawiającego:
Bank PEKAO S.A. o/Nowy Targ
Nr rachunku 58 1240 1574 1111 0010 0102 4387
UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego.
Wykonawca:
Projektowanie i nadzór inwestycji, Osiedle Na Stawach 1/16, 34-200 Sucha Beskidzka
nie wniósł wadium przed terminem składania ofert tzn. wadium nie wpłynęło na rachunek Zamawiającego przed terminem składania ofert, wobec czego oferta nr I na podstawie Art. 226 ust. 1 p. 14) ustawy PZP została odrzucona.
W związku z odrzuceniem oferty nr I, w postępowaniu pozostała jedna Oferta - Oferta nr II złożona przez:
Biuro Projektowe SANKAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Główna 10, 41-500 Chorzów
cena ofertowa: 667 890,00 złotych brutto, w tym:
543 000,00 złotych netto + VAT w wysokości 23% równy 124 890,00 zł
Cena ofertowa Oferty nr II bardzo znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 192 000 zł netto + VAT w wysokości 23% równy 44 160,00 złotych, tj.: 236 160,00 złotych brutto, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty nr II.
W związku z tym na podstawie Art. 255 ust. 3 PZP postępowanie zostaje unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153086,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 667890,00 PLN
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |