po terminietermin 2025-10-29 00:59
Przetarg nieograniczony PN/51ITP/09/2025/KPO na dostawę oprogramowania do Zakładu Patomorfologii dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. VIII
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 630570-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-09-26
- Termin
- 2025-10-29 00:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia medyczneUrządzenia komputerowe
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.