Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zagospodarowanie naturalnego zbiornika do retencjonowania wód opadowych pomiędzy ul. Bratkową i ul. Fiołkową w Człuchowie”
Gmina Miejska Człuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00651446
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00651446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-13 10:16
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-306e398a-96f5-46ab-8d2b-f1e2959abda4
- Identyfikator
- 8431569424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651446 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zagospodarowanie naturalnego zbiornika do retencjonowania wód opadowych pomiędzy ul. Bratkową i ul. Fiołkową w Człuchowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zagospodarowanie naturalnego zbiornika do retencjonowania wód opadowych pomiędzy ul. Bratkową i ul. Fiołkową w Człuchowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-306e398a-96f5-46ab-8d2b-f1e2959abda4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024963/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania p.n. "Zagospodarowanie naturalnego zbiornika do retencjonowania wód opadowych pomiędzy ul. Bratkową i ul. Fiołkową w Człuchowie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 244291,02 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 122339,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zagospodarowanie zbiornika do retencjonowania wód opadowych pomiędzy ul. Bratkową i ul. Fiołkową w Człuchowie”.
W opracowywanej dokumentacji należy w szczególności uwzględnić:
− pogłębienie i zabezpieczenie naturalnego zbiornika wodnego z określeniem zlewni bezpośredniej na potrzeby spływu wód opadowych i roztopowych w celu retencji,
− przebudowę drzewostanu w kierunku gatunków rodzimych,
− likwidację dzikich wysypisk śmieci na całym obszarze: usunięcie odpadów, oczyszczenie powierzchni gruntu wraz z unieszkodliwieniem odpadów,
− rozbiórkę zabudowy tymczasowej,
− posadzenie drzew i krzewów kwitnących gatunków rodzimych,
− budowę kładki spacerowej z materiałów naturalnych nad zbiornikiem wodnym.
Powierzchnia terenu, na którym planuje się prace: 1,65ha.
Przedmiot umowy obejmuje m.in.:
1) pozyskanie map do celów projektowych,
2) opracowanie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia oraz wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach a także załącznika graficznego sporządzonego na mapie ewidencyjnej,
3) opinię geotechniczną warunków posadowienia,
4) opracowanie operatu wodnoprawnego jeżeli będzie wymagane,
5) opracowanie projektu budowlanego zawierającego projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno – budowlany oraz projekt techniczny dla odtworzenia naturalnego zbiornika wodnego, a także budowy kładki spacerowej, w tym:
− odtworzenie, pogłębienie i przystosowanie naturalnego zbiornika wodnego na potrzeby spływu wód opadowych i roztopowych w celu retencji,
− budowa kładki spacerowej z materiałów naturalnych nad zbiornikiem wodnym,
6) opracowanie projektu przebudowy drzewostanu w kierunku gatunków rodzimych, obejmujący posadzenie drzew, krzewów i innych nasadzeń,
7) opracowanie projektu koncepcji kanalizacji deszczowej wraz z bilansem, obejmujący spływ wód opadowych i roztopowych do zbiornika wodnego w celu retencji,
8) uzyskanie pisemnego zatwierdzenia przez Zamawiającego przedstawionych rozwiązań projektowych,
9) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich uzgodnień, opinii, pozwolenia wodnoprawnego (jeżeli będzie wymagane) oraz pozwolenia na budowę/zgłoszenia,
10) sporządzenie przedmiarów robót i kosztorysów, w podziale na poszczególne elementy robót,
11) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243121,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zeneris Projekty S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7781443077
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119310,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |