Przegląd techniczny komory laminarnej oraz urządzenia do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych firmy Berner. Przegląd techniczny wyciągu laboratoryjnego ANTIB 650 firmy KM TEK-FIN

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00651508
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00651508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-13 10:26
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2db78e71-6feb-4588-9701-2fd271aeeec3
Identyfikator
1132869037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651508 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przegląd techniczny komory laminarnej oraz urządzenia do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych firmy Berner. Przegląd techniczny wyciągu laboratoryjnego ANTIB 650 firmy KM TEK-FIN

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002153989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grenadierów 51/59

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-073

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mkosinski@grochowski.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grochowski.waw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przegląd techniczny komory laminarnej oraz urządzenia do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych firmy Berner. Przegląd techniczny wyciągu laboratoryjnego ANTIB 650 firmy KM TEK-FIN

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2db78e71-6feb-4588-9701-2fd271aeeec3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zaproszony do negocjacji Wykonawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SELMA Import-Eksport Anna Selma jest jedynym podmiotem mogącym wykonać przedmiot zamówienia tj. przeprowadzić przegląd komory laminarnej oraz urządzenia do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych firmy Berner oraz dokonać przeglądu technicznego wyciągu laboratoryjnego ANTIB 650 firmy KM TEK-FIN. Spełniona jest przesłanka ustawy Pzp wskazana w art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) tj. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze i nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPK/77/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd techniczny komory laminarnej oraz urządzenia do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych firmy Berner. Przegląd techniczny wyciągu laboratoryjnego ANTIB 650 firmy KM TEK-FIN

4.5.3.) Główny kod CPV: 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Zaproszony, w dniu 31.10.2024 r., do negocjacji Wykonawca nie odpowiedział na przesłane drogą elektroniczną zaproszenie.

Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt 8 ustawy Pzp.
W trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi