Usł nadzoru autor wraz z dzierżawą licencji oraz serw nad syst med HIS, RIS, EDM – AMMS+ (w tym z integracją HIS z Laboratorium i PACS Dagostore) oraz systemem administracyjnym ERP - InfoMedica+
SZPITALE TCZEWSKIE SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00651800
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00651800/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-13 11:25
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-456e4cbf-b28d-42ee-b174-4058ca9c4da6
- Identyfikator
- 5932526795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00651800 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usł nadzoru autor wraz z dzierżawą licencji oraz serw nad syst med HIS, RIS, EDM – AMMS+ (w tym z integracją HIS z Laboratorium i PACS Dagostore) oraz systemem administracyjnym ERP - InfoMedica+
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITALE TCZEWSKIE SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220620689
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 30-go Stycznia 57/58
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dombrowski.robert@szpitaletczewskiesa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaletczewskiesa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitaletczewskiesa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usł nadzoru autor wraz z dzierżawą licencji oraz serw nad syst med HIS, RIS, EDM – AMMS+ (w tym z integracją HIS z Laboratorium i PACS Dagostore) oraz systemem administracyjnym ERP - InfoMedica+2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-456e4cbf-b28d-42ee-b174-4058ca9c4da6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651800
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Usł może być świadcz tylko przez 1 wyk z przyczyn techn o obiekt char, oraz z przyczyn zw z ochroną praw wyłącznych wynik z odr przepisów, a nie istn rozsądne rozw alternat lub rozw zastępcze i brak konkur nie jest wynik celowego zawężenia par zam.
Od lipca 2021 Szpitale Tczewskie SA użyt oprogr AMMS oraz InfoMedica Asseco Poland S.A. Są to sys HIS i ERP które są ze sobą ściśle połączone tzn. że zach pomiędzy nimi dwukierunkowa wym danych. Stanowią one integr całość syst informat szpitala.
Oprogram AMMS ( HIS ) skł się z wielu ściśle zintegrowan ze sobą modułów oferując jednostkom medycznym szeroki zakres funkcjonalny, łącząc ze sobą funkcjonalności przeznaczone zarówno dla lecznictwa otwartego jak i zamkniętego. (…)
(…) Wobec ścisłej integracji obu syst, z uwagi na posiadane prawa wyłączne wynik z odrębnych przepisów (autorskich praw majątkowych) oraz uwarunkowań, przedmiot zamówienia może być wyk tylko przez 1 wykonawcę – Asseco Poland S.A.
PEŁNE UZASADNIENIE – W DOKUMENTACH POST.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/WR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa nadzoru autorskiego wraz z dzierżawą licencji oraz serwisem nad systemem medycznym HIS, RIS, EDM – AMMS+ (w tym z integracją HIS z Laboratorium i PACS Dagostore) oraz systemem administracyjnym ERP - InfoMedica+ dla Szpitali Tczewskich S.A., w okresie 24 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1080284,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1080284,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1080284,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASSECO POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003782
7.3.3) Ulica: OLCHOWA 14
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 35-322
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1080284,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |