po terminietermin 2025-10-21 01:59
EZ.28.175.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 euro na zakup i dostawę 3 lamp RTG z osprzętem (kablem wysokiego napięcia i wymiennikiem ciepła) do tomografów komputerowych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 648315-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-10-03
- Termin
- 2025-10-21 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparatura rentgenowska
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.