„Dostawa oleju opałowego do szkół z terenu Gminy Kleczew w roku 2025”

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00652099
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00652099/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-13 12:04
Lokalizacja
Kleczew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d90a1846-5f5a-4625-b1d5-58161f0db879
Identyfikator
6651804518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ DĘBOWSKISkulsk, PL · lot 0
462 135,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652099 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego do szkół z terenu Gminy Kleczew w roku 2025”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310232489

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 7 lokal 1

1.5.2.) Miejscowość: Kleczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-540

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632700980

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@edukacja.kleczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.edukacja.kleczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/centrum-uslug-wspolnych-w-kleczewie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa oleju opałowego do szkół z terenu Gminy Kleczew w roku 2025”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d90a1846-5f5a-4625-b1d5-58161f0db879

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652099

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059924/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego do szkół z terenu Gminy Kleczew w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.231.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 375720,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w ilości szacunk.124000 litrów do szkół z terenu gminy Kleczew:ZSP im. Arkadego Fiedlera w Budzisławiu Kościelnym, SP im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach, SP im. Stanisława Staszica w Sławoszewku, SP im. Juliana Tuwima w Złotkowie. Zapotrzebowanie ilościowe na olej opałowy, stanowi przewidywane, szacunkowe (+/- 25%) zapotrzebowanie w okresie wykonania zamówienia i nie jest wiążące dla Zam.
Zamawiający wymaga, aby olej opałowy był zgodnie z Polską Normą PN-C-96024 i charakteryzował się następującymi parametrami: Gęstość w tem. 15 oC, max. 860 kg/m3, Tem. zapłonu, min. 56,0 oC Lepkość kinematyczna w tem. 20 oC max. 6,000 mm2/s Skład frakcyjny:do 250 oC destyluje max. 65% (V/V)do 350 oC destyluje min. 85% (V/V) Zawartość siarki max. 0,100 % (m/m) Pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej, max. 0,30% (m/m) Pozostałość po spopieleniu max. 0,010% (m/m) Zawartość wody max. 200 mg/kg Zawartość zanieczyszczeń stałych max. 24 mg/kg Tem. płynięcia, maksimum -20 oC Barwa czerwona. Dostawy odbywać się będą sukcesywnie, w miarę potrzeb, każdorazowo na zamówienie Zamawiającego, określające ilość i miejsce dostaw oleju opałowego. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia oleju opałowego w terminie zawartym w formularzu ofertowym Wykonawcy w pkt 1, stanowiącym Zał. nr 1 do SWZ, liczonym od każdego zgłoszenia wniosku przez Zam. Termin dostawy nie może być dłuższy niż 4 dni robocze (oprócz dni wolnych od pracy) i musi zostać uzgodniony z Zam., tak aby dostawa odbyła się w godz. pracy danej placówki. Jednorazowo zamawiana ilość oleju opałowego wynosić będzie łącznie nie mniej niż 2000 l na wszystkie jednostki.Rozliczenie każdej dostawy odbywać się będzie w oparciu o ilości rzeczywiście zatankowanego oleju (na podstawie przepływomierza) oraz cenę oleju opałowego obowiązującą u producenta wskazanego przez Wykonawcę w ofercie (w dniu wysłania zamówienia na adres e-mail), z uwzględnieniem upustu określonego w ofercie.Wyk. zobowiązany jest zapewnić transport oleju opałowego środkami transportu do tego przystosowanymi, tj. autocysterną wyposażoną w pompę ssąco-tłoczącą, wąż gumowy, legalizowany przepływomierz wskazujący dokładną ilość wydanego paliwa w temperaturze referencyjnej 15 oC. Ilość oleju opałowego winna być fakturowana zgodnie z objętościowym systemem sprzedaży paliw opartym na m3 w tem. referencyjnej 15 oC.Wyk. zobowiązany będzie fakturować dostarczane każdorazowo ilości oleju opałowego zgodnie z objętościowym systemem sprzedaży paliw opartym na m3 w temperaturze referencyjnej 15 oC – odrębnie dla każdej placówki wskazanej w Rozdziale 3 pkt 1 – według cen i zasad zawartych w ofercie i SWZ. Wspólny Słownik Zamówień – CPV 09135100-5 Olej opałowy.Podział zamówienia na części: nie i tym samym nie dopuszcza się składania ofert częściowych. Brak możliwości podziału zamówienia na części z uwagi na specyfikę i jednorodność przedmiotu zamówienia. Taki podział groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi lub nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, lub też potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, o których mowa w art. 92 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. Olej opałowy dostarczany będzie w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00 do szkół z terenu Gminy Kleczew wskazanych w Rozdziale 3 pkt 1 – zgodnie ze zgłoszeniami Zamawiającego.Dostawy do poszczególnych placówek mogą być łączone. Faktury muszą być wystawione oddzielnie dla każdej placówki, dlatego też środek transportu musi umożliwiać dokonania dokładnego pomiaru dostarczonego oleju do poszczególnych placówek.Nadzór nad prawidłowością realizacji zamówienia sprawować będzie Zamawiający i dyrektorzy szkół, którzy mają prawo do osobistej obecności podczas dostawy przedmiotu zamówienia do poszczególnych placówek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 462135,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485013,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 462135,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PETROMOT- Tadeusz Dębowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6650013855

7.3.3) Ulica: ul. Konińska 45

7.3.4) Miejscowość: Skulsk

7.3.5) Kod pocztowy: 62-560

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 462135,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy