Zakup samochodu osobowego dla Instytutu Polskiego w Wiedniu
Instytut Polski w Wiedniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00652103
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00652103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-13 12:04
- Lokalizacja
- Wiedeń, AT
- Kraj zamawiającego
- AT
- ID przetargu
- ocds-148610-dad5b07e-267e-4a0a-a8bb-b034067af2ae
- Identyfikator
- 0000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
1 przyznane
DUDA - CARS SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot 0
49 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652103 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego dla Instytutu Polskiego w Wiedniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Polski w Wiedniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Am Gestade 7
1.5.2.) Miejscowość: Wiedeń
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-10
1.5.5.) Kraj: Austria
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: AT130 - Wien
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartosz.kostrubala@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://instytutpolski.pl/wien
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Placówka zagraniczna MSZ
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego dla Instytutu Polskiego w Wiedniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dad5b07e-267e-4a0a-a8bb-b034067af2ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00625423/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu osobowego dla Instytutu Polskiego w Wiedniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna wnioskowanego trybu:
Art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r.
poz. 1605, z późn. zm.).
Uzasadnienie zastosowania wnioskowanego trybu:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
143 000 euro dla dostaw.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.WIE.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 49000 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup samochodu osobowego dla Instytutu Polskiego w Wiedniu, 1 sztuka
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49000 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Duda-Cars S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 779-22-51-832
7.3.3) Ulica: Ptasia 4
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-319
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49000 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |