Zakup wraz z dostawą oleju napędowego dla potrzeb jednostek sprzętowych i transportowych Gminy Jawornik Polski w roku 2025

MIASTO I GMINA JAWORNIK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00652158
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00652158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-13 12:13
Lokalizacja
Jawornik Polski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe3c8ea3-3fe9-44ef-9a92-932cb5f21b8e
Identyfikator
7941703341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW SZELIGASędziszów Małopolski, PL · lot 0
171 585 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652158 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą oleju napędowego dla potrzeb jednostek sprzętowych i transportowych Gminy Jawornik Polski w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA JAWORNIK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900625

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 30

1.5.2.) Miejscowość: Jawornik Polski

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-232

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166514014

1.5.8.) Numer faksu: 166514047

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jawornikpolski.itl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajawornikpolski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jawornikpolski.ezamawiajacy.pl/pn/JAWORNIK/demand/184190/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą oleju napędowego dla potrzeb jednostek sprzętowych i transportowych Gminy Jawornik Polski w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe3c8ea3-3fe9-44ef-9a92-932cb5f21b8e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00080841/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup wraz z dostawą oleju napędowego dla potrzeb jednostek sprzętowych i transportowych Gminy Jawornik Polski w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG 271.10.2024.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 147570,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju napędowego do zbiorników znajdujących się na terenie bazy sprzętowej. Dostarczanie oleju napędowego będzie odbywać się na podstawie umowy.
2. Wykonawca gwarantuje, że sprzedawane paliwo będzie spełniało wymogi jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2020 r. poz. 727 z późn. zm.) i wymogi określone normach PN-EN 590+A1:2017-06.
3. Wielkość zamówienia to około 30 000 litrów, tj. około 10 dostaw, dostawy po około 3000 litrów. Dostawa paliwa realizowana będzie sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego.
4. Podana ilość zakupionego paliwa jest wartością prognozowaną i może ulec zmianie.
5. Termin dostawy wynosi do 3 dni od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
6. Wykonawca będzie dostarczał paliwo do zbiornika Zamawiającego w wyznaczonym terminie, przy użyciu środków transportu spełniających normy przewidziane w przepisach dotyczących ochrony środowiska.
7. Podstawą rozliczenia będzie ilość litrów oleju napędowego zmierzona na miejscu u Zamawiającego.
8. Wykonawca musi posiadać koncesję na obrót paliwami płynnymi zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2021 r. poz. 716 z późn. zm.)
9. Marża Dostawcy jest wielkością stałą przez cały okres obowiązywania umowy.
10. Zamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości oleju napędowego, jednakże nie więcej niż o -/+30% (słownie: trzydzieści procent) w stosunku do ilości wskazanej w ust. 3 powyżej, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca nie będzie wnosił roszczeń z tytułu zmniejszenia ilości zamawianego oleju napędowego.
11. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171585,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174131,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171585,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EXTRANS Zbigniew Szeliga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8180005373

7.3.3) Ulica: ul. Słowackiego 9

7.3.4) Miejscowość: Sędziszów Małopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 39-120

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171585,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy to 12 miesięcy od dnia 01.01.2025 r.
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy