Świadczenie stałych usług utrzymania urządzeń i instalacji elektrycznych w obiektach Zamawiającego”

"ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH RUDNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00652419
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00652419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-13 12:51
Lokalizacja
Rudno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45af3930-9213-4212-b7c2-b2f5f78255ba
Identyfikator
7412074997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowychUsługi elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ GASPAREWICZOstróda, PL · lot 0
201 843 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652419 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie stałych usług utrzymania urządzeń i instalacji elektrycznych
w obiektach Zamawiającego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH RUDNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280320880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rudno 17

1.5.2.) Miejscowość: Rudno

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 664742152

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zuokrudno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zuokrudno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuokrudno.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie stałych usług utrzymania urządzeń i instalacji elektrycznych
w obiektach Zamawiającego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45af3930-9213-4212-b7c2-b2f5f78255ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573871

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP1/ZP/14/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 167626,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje wykonywanie zleconych przez Zamawiającego prac elektrycznych :
bieżących napraw, usuwanie awarii, wykonywanie konserwacji, przeglądy, pomiary elektryczne, modernizacje.

Zakres zamówienia obejmuje: instalacje elektryczne, linie kablowe, instalacje odgromowe , agregaty prądotwórcze, szafy sterownicze, złącza kablowe, stacje transformatorową , urządzenia elektryczne, zasilanie i sterowanie linią technologiczną hali sortowni, pompownie, zasilanie i sterowanie instalacji do stabilizacji BIODEGMA, motoreduktory.

Miejsce wykonywania prac : Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Rudno 17, Stacja przeładunkowa Iława, Stacja przeładunkowa Lipowiec, Stacja Przeładunkowa Półwieś.

Obowiązkiem Wykonawcy jest utrzymanie instalacji i urządzeń elektrycznych we właściwym stanie i zapewnienie ich prawidłowego działania. Wykonawca wykona wszystkie prace związane z przedmiotem zamówienia na zlecenie Zamawiającego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wykonania prac. Koszty dojazdów do obiektów Zamawiającego po stronie Wykonawcy. Wykonawca za wykonane czynności będzie zobowiązany do wystawienia faktury na podstawie sporządzonego kosztorysu, oraz protokołu. Kosztorys musi zawierać wykaz materiałów z podaniem cen, oraz stawkę godzinową za wykonaną usługę.
Wykonawca w przypadku nagłych awarii, które powodują przestój w ciągu technologicznym Zakładu przystąpi do ich usunięcia w terminie jak najszybszym, jednak nie później niż 3 godz. po zgłoszeniu awarii. Jeżeli Wykonawca nie będzie w stanie przyjechać w wyznaczonym terminie, wyznaczy firmę zastępczą która usunie awarię. Wykonawca na własny koszt zagospodaruje zdemontowane niesprawne materiały/części/urządzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71314100-3 - Usługi elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201843,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226024,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201843,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENTELBUD Tomasz Gasparewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Technicznych EL-TRONIC Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7412046989

7.3.3) Ulica: ul. Turystyczna 5,

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201843 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi