Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2024/2025
Gmina Wilków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00652530
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00652530/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-13 13:05
- Lokalizacja
- Wilków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bede5a0-c720-4966-b5b4-52cee5102478
- Identyfikator
- 7171801762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
3 przyznane
KRZYSZTOF BAWOŁSobow, PL · lot 0
174 460 PLNMARIUSZ BESZTAKStrzeszkowice Duże, PL · lot 1
87 710 PLNJACEK KAŚLIKOWSKISzczaekarków, PL · lot 2
52 876,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652530 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020196
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilków 62A
1.5.2.) Miejscowość: Wilków
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-313
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wilkow@gminawilkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wilkow.e-biuletyn.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawilkow.ezamowienia.com/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bede5a0-c720-4966-b5b4-52cee5102478
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652530
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050639/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowożenie uczniów do szkół
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiR.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 247795,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1:Zakup biletów miesięcznych dla uczniów uczęszczających do szkół i placówek w Wilkowie, Zagłobie i Rogowie zgodnie z rozkładem jazdy i wykazem przystanków wraz z zapewnieniem opieki.
Opieki nie może sprawować kierowca.
Szczegółowy opis przedmioty zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów uczęszczających do szkół na terenie Gminy Wilków we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnej z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025. Usługa obejmuje zakup biletów miesięcznych uprawniających do przejazdu na trasach zgodnych z Załącznikiem do SWZ (rozkład jazdy dowóz, rozkład jazdy odwóz)
2. Zamówienie obejmuje swym zakresem zakup biletów miesięcznych dla uczniów pozwalających na korzystanie ze środków transportowych:
- z najbliższego przystanku od ich miejsca zamieszkania do przystanku najbliższego szkoły lub placówki oświatowej,
- od najbliższego przystanku szkoły lub placówki oświatowej do najbliższego przystanku od ich miejsca zamieszkania
Trasy przejazdu i przystanki określa szczegółowo Załącznik do SWZ (rozkład jazdy dowóz, rozkład jazdy odwóz).
3. Wykonawca realizujący powyższe zadanie, w trakcie wykonywania przewozu zapewni na swój koszt opiekę nad przewożonymi uczniami. Opiekun sprawujący opiekę nad uczniami musi być osobą pełnoletnią, która należycie zapewni nadzór i opiekę w pojeździe w trakcie jazdy, wsiadania i wysiadania z pojazdu oraz podczas przechodzenia przez jezdnię przewożonych uczniów. Kierowca autobusu nie może być jednocześnie opiekunem tzn. że w autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun.
4. Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych w okresie od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. upoważniających do przejazdu uczniów uczęszczających do szkół i przedszkola na terenie Gminy Wilków. Obecnie do tych placówek uczęszcza 286 uczniów. Liczba ta jest aktualna na dzień ogłoszenia zamówienia publicznego i w trakcie roku szkolnego może ulec zmianie.
5. W przypadku odpracowywania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić środki transportu jak w zwykły dzień nauki szkolnej. W przypadku zmian w organizacji zajęć polegających na skróceniu godzin nauki lub z innych przyczyn Wykonawca zostanie powiadomiony przez Zamawiającego w terminie co najmniej 2 dni przed planowanymi zmianami.
6. Usługa będzie świadczona przy użyciu środków transportu spełniających wymagane warunki techniczne, w sposób zgodny z odpowiednimi przepisami prawa, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, higienę i wygodę przewożonych osób w ilości min. 3 autobusy o roczniku produkcji nie starszym niż 1999 r. i minimalnej ilości miejsc – 53
7. Odbiór dostarczonych biletów miesięcznych będzie odbywał się każdorazowo przez upoważnionego pracownika Zamawiającego, który własnoręcznym podpisem potwierdzi otrzymanie dostarczonej ilość biletów.
8. W przypadku awarii środka transportu Wykonawca zapewni bezwzględnie zastępczy środek transportu w jak najkrótszym czasie, jednak nie później niż w ciągu 40 min. Poprzez zapewnienie zastępczego środka transportu Zamawiający rozumie kontynuację przewozu przerwanego (czas reakcji). Wymagany czas reakcji w niniejszym zamówieniu to minimum 20 min. a maksymalny czas reakcji to 40 min. Podanie dłuższego czasu reakcji będzie niezgodne z wymaganiami SWZ i będzie skutkować odrzuceniem oferty. Czas reakcji jaki oferuje Wykonawca należy podać w formularzu oferty. Za każde opóźnienie w zapewnieniu zastępczego środka transportu większe niż podane w ofercie Wykonawca zostanie obciążony karami umownymi w wysokości określonej w istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.
9. Zabieranie i wysadzanie dzieci odbywać się będzie na wyznaczonych przez Zamawiającego przystankach zgodnych z Załącznikiem do SWZ.
10. Na wszystkich trasach przewozu Wykonawca jest zobowiązany zapewnić usługę sprzedaży biletów oraz opiekę nad uczniami czasie przewozu uczniów na trasach wskazanych w Załączniku do SWZ.
11. Średni przebieg tras w ciągu dnia wynosi ok.285 km/dzień, a ilość przewożonych uczniów wynosi 286.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 145139,19 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2.Dowożenie ucznia niepełnosprawnego z m. Szczekarków do: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej ulica Hirszfelda 6 w Lublinie , oraz odwożenie po zakończeniu zajęć /czas pobytu ucznia w Ośrodku Szkolno Wychowawczym - codziennie w dni nauki szkolnej: godzina rozpoczęcia zajęć 730, zakończenia zajęć godz. 1300/ samochodem przystosowanym do przewozu ucznia w wieku 14 lat, wraz z zapewnieniem opieki.
Opieki nie może sprawować kierowca.
Długość trasy: dowożenie i odwożenie – 122 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 42989,27 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3Dowożenie ucznia niepełnosprawnego z m. Kępa Chotecka do: oddziału specjalnego w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Kluczkowicach, Kluczkowice 128. 24-300 Opole Lubelskie, oddział w Ćwiętalce oraz odwożenie po zakończeniu zajęć /czas pobytu ucznia w Oddziału przedszkolnego - codziennie w dni nauki szkolnej: godzina rozpoczęcia zajęć 800, zakończenia zajęć godz. 1400/ samochodem przystosowanym do przewozu ucznia w wieku 5 lat, wraz z zapewnieniem opieki.
Opieki nie może sprawować kierowca.
Długość trasy: dowożenie i odwożenie – 54 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 59666,72 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174460 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224395,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174460 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W&J TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Bawół
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631603404
7.3.4) Miejscowość: Sobów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-530
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174460 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84846 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96466,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87710 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. IMPEX TRANS Mariusz Besztak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7131783153
7.3.4) Miejscowość: Strzeszkowice Duże
7.3.5) Kod pocztowy: 24-220
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87710 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52876,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68256,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52876,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Kaślikowski Usługi Transportowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171199526
7.3.4) Miejscowość: Szczaekarków
7.3.5) Kod pocztowy: 24-313
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52876,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |