Dostawa strzykawek, igieł, kaniul i koreczków (III)
Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00652573
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00652573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-13 13:11
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55d01572-c486-41f6-a83e-ab4e0241c268
- Identyfikator
- 8792076803
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Strzykawki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652573 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa strzykawek, igieł, kaniul i koreczków (III)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870252274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 17/19
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@med.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.med.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55d01572-c486-41f6-a83e-ab4e0241c2681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa strzykawek, igieł, kaniul i koreczków (III)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55d01572-c486-41f6-a83e-ab4e0241c268
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103142/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.129 Dostawa strzykawek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SSM.DZP.200.178.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164393,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa strzykawek dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu.
1.2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu
i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia EU 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia EU 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141310-6 - Strzykawki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nr 1 złożona przez Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp z powodu niezgodności jej treściz warunkami zamówienia.
Zamawiający wymagał w pozycji nr 9 formularza asortymentowo-cenowego zaoferowania przez Wykonawcę strzykawki centrycznej. Wykonawca zaoferował w tej pozycji strzykawkę ekscentryczną.
Oferta nr 2 złożona przez Skamex Spółka Akcyjna ul. Częstochowska 38/52 93-121 Łódź podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp z powodu niezgodności jej treści z warunkami zamówienia.
Zamawiający wymagał w pozycji nr 9 formularza asortymentowo-cenowego zaoferowania przez Wykonawcę strzykawki centrycznej. Wykonawca zaoferował w tej pozycji strzykawkę ekscentryczną.
Oferta nr 3 złożona przez Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. k. ul. Pod Borem 18 41-808 Zabrze Łódź podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp z powodu niezgodności jej treści z warunkami zamówienia.
Zamawiający wymagał w pozycjach nr 1 i 2 formularza asortymentowo-cenowego zaoferowania przez Wykonawcę strzykawek do insuliny z igłą wymienną, gotowych do użycia. Z dołączonego do oferty katalogu (ze zdjęcia) wynika, że należy zmontować igłę, więc nie są gotowe do użycia. Sformułowanie gotowe do użycia oznacza, że nie trzeba wykonywać czynności, aby złożyć części produktu, żeby go użyć. Igła w opakowaniu luzem oznacza, że trzeba ją założyć na strzykawkę, czyli zmontować igłę, więc nie są gotowe do użycia.
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |