Usługa wsparcia informatycznego dla systemów serwerowych i systemów poczty elektronicznej

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00652617
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00652617/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-13 13:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b67d95d2-f937-41d1-95bc-0b71a03af6c0
Identyfikator
1132669019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie systemówUsługi opracowywania oprogramowania do poczty elektronicznejRóżne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

A.P.N. PROMISE SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
93 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652617 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wsparcia informatycznego dla systemów serwerowych i systemów poczty elektronicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140944971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inflancka 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-189

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225422000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.borodej@mazowia.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mazowia.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b67d95d2-f937-41d1-95bc-0b71a03af6c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wsparcia informatycznego dla systemów serwerowych i systemów poczty elektronicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b67d95d2-f937-41d1-95bc-0b71a03af6c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059602/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Usługa wsparcia informatycznego dla systemu Microsoft na 12 miesięcy dla MJWPU.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Mazowsza, Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552380

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.331-1-46/24.U.WI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 115000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie Zamawiającemu wsparcia na utrzymanie sieci w Obszarach Technologicznych na zasadach określonych w Umowie oraz w załącznikach do niej, które to wsparcie przede wszystkim zapewnić ma poprawne i nieprzerwane działanie każdego z Obszarów Technologicznych. Zamawiający posługuje się wyłącznie znakami towarowymi technologii/ systemów, którymi dysponuje. Przedmiotem zamówienia nie jest zakup jakiejkolwiek opisanej technologii, a jedynie zapewnianie wsparcia dla technologii, które zamawiający posiada. Wsparcie na utrzymanie Obszarów Technologicznych obowiązuje przez 12 miesięcy lub do wyczerpania limitu wynagrodzenia, o którym mowa w § 5 ust. 3 Umowy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W ramach usługi wsparcia Wykonawca zapewni poprawne i nieprzerwane działanie poszczególnych Obszarów Technologicznych poprzez:
1) usuwanie błędów;
2) udzielanie pracownikom Zamawiającego konsultacji, porad i zaleceń, dokonywanie Proaktywnych Przeglądów Okresowych, konfigurowanie oprogramowania, wdrażanie poprawek i aktualizacji oprogramowania, podniesienie wersji oprogramowania, wykonywanie własnych kopii bezpieczeństwa i przywracanie Obszarów Technologicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 72246000-1 - Usługi doradcze w zakresie systemów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72212223-8 - Usługi opracowywania oprogramowania do poczty elektronicznej

98300000-6 - Różne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A.P.N. Promise S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210088682

7.3.3) Ulica: Domaniewska 44a

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-672

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W związku z brakiem możliwości wyboru "dużego" Wykonawcy z listy w pkt 7.2 ogłoszenia Zamawiający wskazuje informację na ten temat w tym punkcie.
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi