Poprawa infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica
Gmina Łobżenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00652840
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00652840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-13 13:48
- Lokalizacja
- Łobżenica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c5c3829-23f3-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 7642630261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652840 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobżenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791201
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Łobżenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672868100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lobzenica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lobzenica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lobzenica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c5c3829-23f3-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051440/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355094
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZI-ZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1035799,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych pn. Poprawa stanu infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica”1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. Poprawa stanu infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica” realizowana z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Poprawa stanu infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica”. Inwestycja realizowana będzie na działce nr 199/3 zlokalizowanej w miejscowości Wiktorówko. Roboty budowlane polegają na przebudowie stacji uzdatniania wody. Zadanie ma na celu zmodernizowanie istniejącej infrastruktury związanej z zaopatrzeniem mieszkańców w wodę. Planuje się modernizację technologii uzdatniania wody wraz z remontem budynku stacji uzdatniania wody w zakresie niezbędnym do wykonywania modernizacji technologii uzdatniania wody.
3. Zakres robót obejmuje:
a. prace rozbiórkowe i demontażowe,
b. powiększenie bramy wejściowej,
c. skucie starych fundamentów pod zbiornikiem,
d. wykonanie nowych fundamentów pod filtry,
e. wykonanie nowej posadzki ze spadkiem,
f. wymiana stolarki okiennej,
g. montaż nowych parapetów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z elementami wykończeniowymi,
h. powiększenie istniejącego otworu bramowego,
i. montaż nowej bramy wejściowej izolowanej,
j. wykonanie okładzin wewnętrznych ścian i posadzki z płytek,
k. uzupełnienia ubytków w ścianach powyżej okładziny z płytek,
l. malowanie ścian,
m. montaż sufitu akustycznego,
n. wykonanie nowej posadzki podjazdu,
o. wymiana pokrycia dachowego,
p. wykonanie wszelkich obróbek blacharskich,
q. montaż nowego orynnowania,
r. docieplenie ścian zewnętrznych,
s. wykonanie struktury elewacyjnej,
t. wykonanie nowej opaski wokół budynku o szerokości 0,5 m z kostki brukowej betonowej,
u. zastosowanie nowej technologii filtrów otwartych,
v. wymiana technologii SUW,
w. wykonanie wentylacji grawitacyjnej nawiewno-wywiewnej,
x. wykonanie instalacji elektrycznej i wszelkich prac elektrycznych,
y. wykonanie instalacji zasilania odbiorników technologicznych,
z. wykonanie instalacji uziemiającej,
aa. wykonanie instalacji oświetleniowej,
bb. wykonanie prac sanitarnych,
cc. montaż umywalki i baterii umywalkowej ze wszelkimi elementami wyposażenia i wykończenia (syfon, uszczelki, wykończenia silikonem sanitarnym, itd.),
dd. wykonanie odwodnienia hali,
ee. prace wykończeniowe i porządkowe,
ff. roboty towarzyszące niezbędne do prawidłowego zakończenia zadania,
gg. opracowanie projektu, zakup i montaż tablicy informacyjnej związanej z otrzymanym dofinansowaniem,
hh. właściwe skompletowanie dokumentów i złożenie zawiadomienia o zakończeniu budowy do organu nadzoru budowlanego,
ii. pozyskaniem braku sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu budowy i uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie od organu nadzoru budowlanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 1003195,67 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Nadzoru Inwestorskiego w specjalności:1) konstrukcyjno-budowlanej,
2) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
3) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
nad realizacją zamówienia pod nazwą Poprawa stanu infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Łobżenica” zgodnie z dokumentacją projektową, zapisami SWZ, zmianami do SWZ, udzielonymi odpowiedziami na pytania do SWZ i warunkami umowy.
2. Zakres umowy obejmuje pełnienie Nadzoru Inwestorskiego tj. świadczenie usług dotyczących koordynacji, kontroli, nadzoru i rozliczania inwestycji opisanej w ust. 1 (Część 2) wraz z niezbędną sprawozdawczością, monitoringiem procesu inwestycyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem zasad dokonywania wyżej wymienionych czynności przy realizacji zadania inwestycyjnego z udziałem środków pieniężnych pochodzących ze źródeł krajowych.
3. Do świadczeń w ramach zadania należy m.in.
1) nadzorowanie i kontrolowanie robót, w zakresie spraw technicznych i ekonomicznych, zgodnie z dokumentacją projektową, prawem budowlanym, umową na realizację inwestycji z Wykonawcą Robót Budowlanych, przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz niniejszą umową,
2) Reprezentowanie Zamawiającego na budowie oraz przed organami administracji architektoniczno-budowlanej lub nadzoru budowlanego w sprawach związanych z realizacją inwestycji, a także przed innymi instytucjami, jeśli będzie to niezbędne do formalnego zakończenia inwestycji.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi umowa, o której mowa w Rozdziale II
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
4.5.5.) Wartość części: 32603,86 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1158631,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1599999,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1158631,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA OSPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642674034
7.3.3) Ulica: TOWAROWA 2
7.3.4) Miejscowość: KRUSZEWO
7.3.5) Kod pocztowy: 64-850
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1158631,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 330 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFAŁ ŚLUSARSKI SPECJALISTYCZNE BIURO INWESTYCYJNO-INŻYNIERSKIE PROSTA PROJEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551120200
7.3.3) Ulica: KIELECKA 37
7.3.4) Miejscowość: PIOTRKOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 26-020
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |