Dostawa mleka i produktów mleczarskich w 2025 dla Domu Pomocy Społecznej "Magnolia" w Głogowie

Dom Pomocy Społecznej "Magnolia" w Głogowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00652930
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00652930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-13 14:01
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2aaae3d3-bf88-4bc9-9a86-bce9031cd8e2
Identyfikator
6931051675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskie

Wykonawcy

1 przyznane

1.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA " MAGNUM " NIEDBAŁA ANDRZEJ Krajowy numer identyfikacyjny: Status Wykonawcy: Małe przedsiębiorstwo ul. Słowiańska 7 Miejscowość: Lubin Kod pocztowy: 59-300 Województwo: dolnośląLubin, PL · lot 0
129 067,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00652930 z dnia 2024-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mleka i produktów mleczarskich w 2025 dla Domu Pomocy Społecznej "Magnolia" w Głogowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Magnolia" w Głogowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001090778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Neptuna 22/24

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 833 88 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dps.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://magnoliaglogow.naszdps.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2aaae3d3-bf88-4bc9-9a86-bce9031cd8e2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mleka i produktów mleczarskich w 2025 dla Domu Pomocy Społecznej "Magnolia" w Głogowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2aaae3d3-bf88-4bc9-9a86-bce9031cd8e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063757/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa mleka i produktów mleczarskich w 2025 dla Domu Pomocy Społecznej „Magnolia” w Głogowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607160

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PN-I/12/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 129067,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i produktów mleczarskich szczegółowo określonych w załączniku nr 1A do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
2. Zamawiający określił w Załączniku nr 1A oraz w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
3. Podane w załączniku nr 1A ilości zamawianych produktów są ilościami szacowanymi na podstawie dotychczasowego zużycia. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niepobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości produktów.
4. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Zamawiający będzie każdorazowo określał ilość zamawianych produktów w formie odrębnego zlecenia przekazanego w formie elektronicznej, na podstawie ceny przyjętej w ofercie.
5. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż zamawianych produktów, o którym mowa w załączniku nr 1A do SWZ Zamawiającemu, załadunek, transport na miejsce przeznaczenia, rozładunek.
6. Realizacja zamówienia odbywać się będzie transportem własnym Wykonawcy na miejsce wskazane przez Zamawiającego.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia ilości przywiezionych produktów, jak również do dokonania badania jakości przywiezionych produktów, w zakresie ich zgodności z wymaganiami Zamawiającego.
8. Wykonawca realizować będzie dostawy w czasie nie dłuższym niż 72 godziny od złożenia przez zamawiającego zlecenia w formie elektronicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129067,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159658,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129067,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU Magnum Niedbała Andrzej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 390173037

7.3.3) Ulica: ul. Słowiańska 7

7.3.4) Miejscowość: Lubin

7.3.5) Kod pocztowy: 59-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129067,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy