Zakup kalendarzy ściennych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00653118
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00653118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-13 14:31
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b2e7ed0-e9fc-46b5-978f-53c0d86a9526
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00653118 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup kalendarzy ściennych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b2e7ed0-e9fc-46b5-978f-53c0d86a95261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup kalendarzy ściennych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b2e7ed0-e9fc-46b5-978f-53c0d86a9526
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.55 Usługi poligraficzne i introligatorskie na potrzeby jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540704
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.179.2024.ABŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5016,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania wraz z dostawą 350 sztuk kalendarzy ściennych - trójdzielnych ze zrywanymi kartami kalendarium, główka oprawiona z efektem wypukłości, doklejona do pleców wg. wzoru dostarczonego przez Zamawiającego wraz nadrukiem danych adresowych i herbu miasta w dolnej części pleców.
2. Specyfikacja:
Długość całkowita: 83 - 90cm.
Główka: wypukła, o formacie 330-350 x 200-210mm
Karton: GC2 230-260g, druk 4+0, folia błysk
Plecki: format 330-350 x 630-700mm
Karton GC2 250-300g, druk 4+0, sztancowanie,
Kalendarium: standard o formacie 300-320 x 150-170mm
papier offset 80g, druk 2+0
Okienko: czerwone na datę,
Kalendarium powinno zawierać imieniny,
Haczyk do zawieszenia kalendarza.
3. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia dokładnego terminu dostawy przedmiotu umowy z Zamawiającym w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach:
7:30-15:30.
4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia na miejsce wskazane przez Zamawiającego, tj.: Gmina Stalowa Wola – Wydział Administracyjno Gospodarczy, ul. Skoczyńskiego 12 , 37-450 Stalowa Wola.
5. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy na realizację zamówienia publicznego.
6. Kalendarze z nadrukiem jednostronnym;
7. Karty kalendarium na 2025 rok zawierające miesiące od stycznia do grudnia, w każdej z trzech części.
8. Przed wykonaniem usługi Wykonawca powinien skonsultować ostateczny projekt kalendarza z pracownikiem Zamawiającego wskazanym w Umowie.
9. Wykonawca zobowiązuje się, w terminie zawartym w deklaracji Wykonawcy, zawartej na Formularzu ofertowym wykonać usługę i dostarczyć cały przedmiot zamówienia tj. 350 sztuk personalizowanych kalendarzy trójdzielnych w jednorazowej dostawie do siedziby Zamawiającego.
10. Wszystkie kalendarze muszą być oryginalnie zabezpieczone przez Wykonawcę w sposób gwarantujący, iż produkt nie był użyty od momentu wyprodukowania.
11. Składając ofertę Wykonawca jednocześnie zapewnia, że jest w stanie zrealizować przedmiot zamówienia i dostarczyć kalendarze zgodnie z opisem, o parametrach nie gorszych niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, oraz że kwota złożonej Oferty zawiera wszelkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w szczególności, przygotowania, dostawy i rozładunku w siedzibie Zamawiającego.
12. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia z zachowaniem należytej staranności i w sposób zapewniający ich wysoką jakość
4.5.3.) Główny kod CPV: 30199791-1 - Terminarze ścienne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2841 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16974 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2841 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRINT PROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521409154
7.3.3) Ulica: 27
7.3.4) Miejscowość: Koźmin
7.3.5) Kod pocztowy: 59-900
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2841 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |