Dostawa sprzętu sportowego w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00653240
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00653240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-13 15:05
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-739d099d-f092-44cf-a540-f96dad77441e
- Identyfikator
- 5632077608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00653240 z dnia 2024-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu sportowego w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110607010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pocztowa 54
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@panschelm.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://panschelm.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://panschelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu sportowego w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-739d099d-f092-44cf-a540-f96dad77441e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00421100/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Sprzęt sportowy w ramach realizacji projektu pn. PANS w Chełmie - Uczelnia dostępna 2.0
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594427
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K-ZP.261.172.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sportowego w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, a zamówienie realizowane będzie na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotowe zamówienie realizowane jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działanie Dostępność szkolnictwa wyższego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2024-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |