Modernizacja instalacji przeciwpożarowej klatki schodowej w skrzydle południowym w dawnym Pałacu Karola Poznańskiego
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00653590
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00653590/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-14 13:43
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7048ef00-68a2-4612-bca6-f9e185d387b7
- Identyfikator
- 7240005176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00653590 z dnia 2024-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji przeciwpożarowej klatki schodowej w skrzydle południowym w dawnym Pałacu Karola Poznańskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska, 32
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-716
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amuz.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amuz.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7048ef00-68a2-4612-bca6-f9e185d387b71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji przeciwpożarowej klatki schodowej w skrzydle południowym w dawnym Pałacu Karola Poznańskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7048ef00-68a2-4612-bca6-f9e185d387b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653590
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00395431/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa klatki schodowej w skrzydle południowym w dawnym Pałacu Karola Poznańskiego w zakresie instalacji przeciwpożarowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest modernizacja instalacji przeciwpożarowej klatki schodowej w skrzydle południowym w dawnym Pałacu Karola Poznańskiego.
2. Roboty budowlane prowadzone będą w budynku Zamawiającego zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Gdańskiej 32.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis planowanej inwestycji zawiera załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”) wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy PZP, w dniu 6.11.2024 r. zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynoszącej 236 406,81 zł.W wyniku przeprowadzonego badania i oceny ofert jako najkorzystniejsza uznana została oferta złożona przez Wykonawcę ABID Rafał Majcher. Wartość złożonej oferty wynosi 285 975,00 zł. Tym samym jest wyższa od kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia o 49 568,19 zł.
Zamawiający nie dysponuje dodatkowymi środkami w kwocie 49 568,19 zł, które mógłby przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
Uwzględniając powyższe, Zamawiający zobowiązany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy PZP, gdyż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285975,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |