Zakup paliw w obrocie bezgotówkowym dla pojazdów Gminy Stara Błotnica na rok budżetowy 2025
Gmina Stara Błotnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00653977
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00653977/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-16 08:50
- Lokalizacja
- Stara Błotnica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db5a8dc9-26d4-4b1a-8c54-d4cdc5d99bc1
- Identyfikator
- 7981458221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00653977 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup paliw w obrocie bezgotówkowym dla pojazdów Gminy Stara Błotnica na rok budżetowy 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Błotnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stara Błotnica 46
1.5.2.) Miejscowość: Stara Błotnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-806
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starablotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starablotnica.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db5a8dc9-26d4-4b1a-8c54-d4cdc5d99bc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup paliw w obrocie bezgotówkowym dla pojazdów Gminy Stara Błotnica na rok budżetowy 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db5a8dc9-26d4-4b1a-8c54-d4cdc5d99bc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653977
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020807/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zakup paliw w obrocie bezgotówkowym dla pojazdów Gminy Stara Błotnica na rok budżetowy 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594107
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliwa tj. oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 95 do pojazdów i sprzętu silnikowego w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla Gminy Stara Błotnica. Zamówienie obejmuje bezgotówkowy zakup w/w paliw na stacjach paliwowych , umożliwiających całodobowe tankowanie, znajdujących się w odległości do 15 km od siedziby Zamawiającego ( tj. Stara Błotni-ca 46, 26-806 Stara Błotnica), z możliwością tankowania paliwa z dystrybutora przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, również w święta w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025r. Zamawiający wymaga aby wjazd i wyjazd na stację był dostępny dla ciągników rolniczych. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa w całym okresie trwania umowy, wynosi odpowiednio:
Olej napędowy ON - 24 000 litrów
Benzyna bezołowiowa Pb95 - 1 400 litrów
W okresie umowy prognozowane ilości paliwa mogą ulec zmianie, na którą Zamawiający nie ma wpływu. Zmiana ta wynika z niemożliwej do przewidzenia interwencji ratowniczo- gaśniczej, jak i wyjazdów służbowych. Zamawiający przewiduje również tankowanie do zbiorników pojazdów samochodowych i ciągników oraz kanistrów .
2) Rozliczenie pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym dokonywane będzie na podstawie faktycznie zakupionych przez Zamawiającego ilości.
3) Sukcesywna dostawa paliwa do pojazdów polegać będzie na:
1. bezpośrednim tankowaniu paliwa do zbiorników samochodowych służbowych Za-mawiającego oraz do kanistrów.
2. zakupie paliwa na stacjach paliw, umożliwiających całodobowe tankowanie , będących w dyspozycji Wykonawcy, znajdujących się w odległości 15 km od siedziby Za-mawiającego, z możliwością tankowania paliwa z dystrybutora przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, również w święta.
3. bezgotówkowej sprzedaży paliwa , która musi umożliwić prowadzenie przez Wykonawcę ewidencji pobranego paliwa dla poszczególnych pojazdów z podaniem daty i miejsca tankowania, ilości i wartości pobranego paliwa, numeru rejestracyjnego pojazdu.
4. rozliczeniu zawartych transakcji fakturami VAT, z załączonymi asygnatami wydanych paliw ( potwierdzeniem zapisów zawartych w asygnatach jest zapis w karcie drogowej), z terminami płatności nie krótszymi niż 14 dni od daty otrzymania prawidło-wo wystawionych faktur.
4) Wykonawca zapewni rozliczenie bezgotówkowe w złotych polskich wystawiając bez-pośrednio po tankowaniu dokument pobrania WZ z wyszczególnieniem numeru rejestracyjnego samochodu i oferowanego upustu..
5) Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnego zmniejszenia bądź zwiększenia ilości zamówienia w stosunku do zapotrzebowania określonego w pkt.1 z podanej łącznej ilości litrów paliwa.
6) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania mniejszej ilości litrów paliwa w stosunku do złożonych wielkości Wykonawcy.
7) Zamawiający zastrzega, że ilość pojazdów użytkowana obecnie przez Zamawiającego w czasie trwania umowy, może ulec zmianie.
8) Paliwa płynne będące przedmiotem zamówienia, muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz. U. z 2015r. poz.1680).
9) Wykonawca musi posiadać w swojej dyspozycji stacje paliw spełniające wymogi przewidziane przepisami dla stacji paliw , zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Go-spodarki z dnia 21 listopada 2005r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych, rurociągi przesyłowe dalekosiężne służące do transportu ropy naftowej i produktów naftowych i ich usytuowanie ( Dz. U. z 2014r. poz.1853).
10) Wykaz pojazdów służbowych Zamawiającego wraz z numerami rejestracyjnymi, Wykonawca otrzyma jako załącznik nr 1 do Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134000-7 - Oleje napędowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147716,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147716,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147716,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pieprzyk Family Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991961808
7.3.3) Ulica: Hallera 2a
7.3.4) Miejscowość: Rawicz
7.3.5) Kod pocztowy: 63-900
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147716,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |