Termomodernizacja budynku biurowo – mieszkalnego przy ul. 11 Listopada 33 w Jędrzejowie
Zakład Usług Komunalnych w Jędrzejowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00654032
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00654032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-16 09:05
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26b525ea-a52e-4a74-be39-4dc825f64ab6
- Identyfikator
- 6562237302
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654032 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku biurowo – mieszkalnego przy ul. 11 Listopada 33 w Jędrzejowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Komunalnych w Jędrzejowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260064205
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Reymonta 21
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 386 73 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zukjedrzejow@onet.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umjedrzejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajedrzejow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku biurowo – mieszkalnego przy ul. 11 Listopada 33 w Jędrzejowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26b525ea-a52e-4a74-be39-4dc825f64ab6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00517129/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku biurowo – mieszkalnego przy ul. 11 Listopada 33 w Jędrzejowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NU.260.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku biurowo – mieszkalnego przy ul. 11 Listopada 33 w Jędrzejowie na działce o nr ewid. 355/3 obręb 0005 Jędrzejów, obejmujące swoim zakresem wykonanie:
− docieplenie ścian zewnętrznych elewacji północno – zachodniej i północno – wschodniej styropianem grubości 15cm;
− wykonanie tynków ścian zewnętrznych elewacji północno – zachodniej i północno – wschodniej;
− wymiana rynien oraz rur spustowych;
− remont daszka nad drzwiami zewnętrznymi;
− remont gzymsów;
− obróbki blacharskie;
− wykonanie instalacji odgromowej na elewacji północno – zachodniej i północno – wschodniej;
− wykonanie i montaż napisu na elewacji;
− roboty towarzyszące.
2. Opis oraz szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Uwaga: Zamawiający załącza dokumentację techniczną całego zamierzenia inwestycyjnego, jednakże zakres przedmiotu zamówienia dla niniejszego postępowania został określony w powyższym pkt. 1 i dotyczy wykonania robót przy elewacji północno – zachodniej i elewacji północno – wschodniej.
3. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) projekt budowlany,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3) przedmiary robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356208,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 565163,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356208,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego “AGNES” Michał Guzera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 9591719560
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 356208,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |