po terminietermin 2025-11-08 00:59
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 156/2025 Voltra
Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 707981-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-10-27
- Termin
- 2025-11-08 00:59
- Wartość
- 34 175 687,4 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242958778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.