OBSŁUGA I KONSERWACJA CENTRALNYCH STACJI PODCIŚNIENIOWYCH I TŁOCZNYCH WRAZ Z SIECIĄ KANALIZACYJNĄ NA TERENIE GMINY CELESTYNÓW w 2025 r.

GOSPODARKA KOMUNALNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00654045
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00654045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-16 09:06
Lokalizacja
Celestynów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e580c8c-e69c-4888-8ac1-ff9a90aef9c8
Identyfikator
015610184
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Układ kanalizacyjnyStudzienki kanalizacyjneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654045 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OBSŁUGA I KONSERWACJA CENTRALNYCH STACJI PODCIŚNIENIOWYCH I TŁOCZNYCH WRAZ Z SIECIĄ KANALIZACYJNĄ NA TERENIE GMINY CELESTYNÓW w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GOSPODARKA KOMUNALNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015610184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 5

1.5.2.) Miejscowość: Celestynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarka.kom@celestynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gkcelestynow.naszastrona.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zaspakajanie zbiorowych potrzeb ludności w zakresie: zbiorowego zaopatrzenia w wodę, zbiorowego odprowadzania ścieków, zarządzania mieszkaniowym zasobem gminy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OBSŁUGA I KONSERWACJA CENTRALNYCH STACJI PODCIŚNIENIOWYCH I TŁOCZNYCH WRAZ Z SIECIĄ KANALIZACYJNĄ NA TERENIE GMINY CELESTYNÓW w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e580c8c-e69c-4888-8ac1-ff9a90aef9c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066709/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 OBSŁUGA I KONSERWACJA CENTRALNYCH STACJI PODCIŚNIENIOWYCH I TŁOCZNYCH WRAZ Z SIECIĄ KANALIZACYJNĄ NA TERENIE GMINY CELESTYNÓW w 2024 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608010

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/41/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 412236,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa i konserwacja Centralnej Stacji Podciśnieniowej i Tłocznej „A” w miejscowości Celestynów przy ul. Obrońców Pokoju oraz Centralnej Stacji Podciśnieniowej i Tłocznej „E” w miejscowości Glina przy ul. Wilczej wraz z siecią podciśnieniową, tłoczną i grawitacyjną w m. Celestynów i Glina.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44163112-8 - Układ kanalizacyjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.5.) Wartość części: 137412,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa i konserwacja Centralnej Stacji Podciśnieniowej i Tłocznej „B” w miejscowości Celestynów przy ul. Św. Kazimierza wraz z siecią podciśnieniową i tłoczną i grawitacyjną w m. Celestynów i Lasek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44163112-8 - Układ kanalizacyjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.5.) Wartość części: 137412,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa i konserwacja Centralnej Stacji Podciśnieniowej i Tłocznej w „F” w miejscowości Pogorzel przy ul. Głównej wraz z siecią podciśnieniową, tłoczną i grawitacyjną w miejscowości Pogorzel, Dąbrówka i Stara Wieś.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44163112-8 - Układ kanalizacyjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.5.) Wartość części: 137412,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie wyznaczonym do składania ofert tj. 02 grudnia 2024 r. godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie wyznaczonym do składania ofert tj. 02 grudnia 2024 r. godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie wyznaczonym do składania ofert tj. 02 grudnia 2024 r. godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.

2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi