Dostawa sprzętu pszczelarskiego na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn:”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00654135
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00654135/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 09:24
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-146e1c38-1535-405e-a4ca-512c03fcf50c
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654135 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu pszczelarskiego na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn:”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-072
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10207891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu pszczelarskiego na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn:”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-146e1c38-1535-405e-a4ca-512c03fcf50c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654135
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053948/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Sprzęt i wyposażenie pracowni pszczelarskiej na potrzeby utworzenia BCU w Pszczelej Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM-ZP.272.57.2024.AW1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa sprzętu pszczelarskiego na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn:”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.
Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Budynek Branżowego Centrum Umiejętności Pszczela Wola 14, 23-107 Strzyżewice
Zamawiający dopuszcza odstępstwa od wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia rozmiarów mebli +/-2%.
Gwarancja na sprzęt pszczelarski - min. 24 miesiące.
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Konkursu pt. „ Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU) realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ
2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
3. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV):
16640000-3 – Maszyny pszczelarskie
4. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia: 277 734,00 zł.
Termin wykonania zamówienia – 15 dni od dnia podpisania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16640000-3 - Maszyny pszczelarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251380,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306854,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251380,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe Barć Włodzimierz Cyc, Biszcza 358, 23-425 Biszcza
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9180004109
7.3.3) Ulica: Biszcza 358
7.3.4) Miejscowość: Biszcza
7.3.5) Kod pocztowy: 23-425
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 251380,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |