„Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego (windy) do jednostki CUL w Poznaniu - Hotel Olimpia, ul. Taborowa 8, 60-790 Poznań”
Centrum Usług Logistycznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00654175
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00654175/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 09:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06c18c31-78ce-4a4d-9d0e-ee7d5c46fff2
- Identyfikator
- 7010270911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654175 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego (windy) do jednostki CUL w Poznaniu - Hotel Olimpia, ul. Taborowa 8, 60-790 Poznań”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Logistycznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142732546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słoneczna 37
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-789
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.kaliszczak-ochal@cul.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cul.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Hotele, lotnisko, stacja paliw, ośrodki wypoczynkowe, bursy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego (windy) do jednostki CUL w Poznaniu - Hotel Olimpia, ul. Taborowa 8, 60-790 Poznań”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c18c31-78ce-4a4d-9d0e-ee7d5c46fff2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654175
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041181/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego w jednostce CUL w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22/WA/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 445750,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Demontaż starego i dostawa oraz montaż nowego Dźwigu osobowego oraz świadczenie usług polegających na
wykonywaniu przeglądów konserwacyjnych Dźwigu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42414100-2 - Dźwigi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
45313100-5 - Instalowanie wind
43322000-6 - Urządzenia do demontażu
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu odrzucono wszystkie złożone oferty.Uzasadnienie:
Oferta nr 1 Wykonawcy WINDY WIPRO Sp. z o.o., Kokotów 942, 32-002 Węgrzce Wielkie
NIP 6832103529 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp: Wykonawca w opisie technicznym dźwigu wpisał, że linię wpięcia do maszynowni doprowadza Zamawiający. Ponadto wizualizacja kabiny przedstawia tylko poręcz na ścianie tylnej.
Oferta nr 2 Wykonawcy Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o., Bolęcin 41, 09-110 Sochocin NIP 56700002423 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp: Wykonawca w opisie technicznym nie podał nazwy producenta dźwigu.
Oferta nr 3 Wykonawcy Conwik sp. z o.o., ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań, NIP 7831802390 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp: opis techniczny dźwigu nie zwiera informacji o braku kodów dostępu do sterowania dźwigu, a także szczegółowych informacji o wykładzinie zastosowanej w kabinie windy oraz informacji o wysokości zamontowania panelu operacyjnego z alfabetem Braille’a w kabinie.
Oferta nr 4 Wykonawcy Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych LIFT SERVICE S.A., ul. Plewińskiego 22; 20-270 Lublin, NIP 712-010-2876 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp: nie przedstawiono wizualizacji dla przycisku alarmowego oraz przystanku podstawowego a także załączono do oferty sprzeczny opis dla panelu dyspozycji ujęty w Opisie Technicznym oraz wizualizacji kabiny.
Oferta nr 5 Wykonawcy Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa, Ul. Pawia 51/72, 01-030
Warszawa, NIP 5252720357 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp: złożona oferta zawiera udźwig urządzenia 9000kg/ 12 os., a opis techniczny dźwigu nie zawiera nazwy producenta urządzenia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |