Odbiór odpadów stałych na zlecenie Cmentarza Miejskiego w Białymstoku

CMENTARZ MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00654180
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00654180/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-16 09:34
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d85197a-227b-4e24-b647-3d424d00cb16
Identyfikator
5420303224
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

MPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
242 352 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654180 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór odpadów stałych na zlecenie Cmentarza Miejskiego w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CMENTARZ MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050037731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WŁADYSŁAWA WYSOCKIEGO 63

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-168

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 602335289

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@cmentarzmiejski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cmentarzmiejski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d85197a-227b-4e24-b647-3d424d00cb16

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór odpadów stałych na zlecenie Cmentarza Miejskiego w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d85197a-227b-4e24-b647-3d424d00cb16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654180

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033646/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 odbiór odpadów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615711

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 03/PN/2024/CM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z odbiorem, wywozem i utylizacją odpadów, o kodzie 20 02 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dn. 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. 2020 r. poz. 10), z cmentarzy będących w administrowaniu Zamawiającego, znajdujących się na terenie Gminy Białystok i Gminy Supraśl.
2. Do obowiązków wykonawcy należy również wyposażenie cmentarzy w metalowe odkryte kontenery na odpady stałe, wyposażone z tyłu w rolki, w jednolitej kolorystyce, w ilościach:
1) Cmentarz Miejski, Białystok, ul. Władysława Wysockiego 63: 18 kontenerów typu KP-7 lub równoważne, o pojemności 7 m3 (kontener otwarty, zabezpieczony antykorozyjnie, jednolita kolorystyka);
2) Cmentarz Miejski, wieś Karakule, Gmina Supraśl: 5 kontenerów typu KP-7 lub równoważne, o pojemności 7 m3 (kontener otwarty, zabezpieczony antykorozyjnie, jednolita kolorystyka).
3. Kontenery ustawione będą na terenie obydwu cmentarzy, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Przewidywaną lokalizację kontenerów określa Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje do odbioru w okresie trwania umowy około 2 100 m3 odpadów w przewidywanej ilości 300 wywozów ( ok. 250 wywozów Białystok ul. Wysockiego 63, ok. 50 wywozów cmentarz Karakule). Zamawiający nie wyklucza faktycznego odbioru mniejszej lub większej ilości odpadów, co nie stanowi istotnej zmiany umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242352,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MPO Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420201038

7.3.3) Ulica: 42 Pułku Piechoty 48

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-950

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242352,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi